Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 22 Oy - Ortalama: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Dns degistir.
Acmaya calistigin link ölü olabilir.Farkli linkleri dene.
Her linkte ayni sorunu yasamazsiniz.
Yasiyorsaniz dns değiştirin.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
mrb. epeydir sorunuma çözüm bulamadım.mkvod olarak lg webos tv de başka dosya yüklü idi.ben sizin dosyayı yüklemeye çalışıyorum. dediğiniz gibi dosyanın adını mac adresimle değişiyorum.upload ediyorum.dosya yüklendi onayına rağmen yeni dosya görünmüyor.başka bir ifade ile tüm anlatımları doğru yapmama rağmen yeni liste görünmüyor...
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Mkiptv ye mkvod,mkvoda ise iptv yükleme yapıyor olmayasınız.Kırmızı tuşla reflesh yaptıktan sonra,listeniz kısmından kontrol edin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Merhaba portallar.xml dosyasını indirmeye çalıştığımda dosya bulunamadı gibi bir hata veriyor.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bu mesajın en altındaki portallar .xml dosyasını indirebilirsiniz.

Konu Editi : listedeki ekleme ve çıkarmalardan dolay sürekli adres değiştiği için 1.mesajdaki indirme linki değiştirilmiştir.
Ara
Teşekkür Edenler: /ismailglr , #Okifioktay , #mkvod
Elinize emeğinize sağlık. Süpersiniz.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkvod 484 108,366 Dün, Saat: 12:35
Son Yorum: dursun
  MKVOD9 Duyurular mkvod 14 6,138 20-02-2017, Saat: 17:01
Son Yorum: mkvod
  Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links) mkvod 196 59,215 17-02-2017, Saat: 00:32
Son Yorum: Daniell
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 4,361 23-01-2017, Saat: 22:51
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 2,633 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi