Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 42 Oy - Ortalama: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım)
login derken oktay usta sanırım kullanırken sürekli ağ veya wifi nin bağlı olması gerekiyor .. kablo ile bağlıyken çalışıyor ama wi-fi ile bağlıyken link alınamadı diyor..
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Wifinin bağlantı hızından kaynaklanabilir.Kablo ile bağlanmak,her zaman iyidir.Bunun yanında wifi ile bağlanırken,dns ayarlarınıda değiştirip öyle deneyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /AdiL35 , /onur
ugrasıyorum çözüm bulunca yazarım teşekkürler..
Ara
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar kullandığım tv lg lb 670 modeli ,tv internete wifi ile bağlı, kullandığım bilgisayar ise kablo ,le bağlı internete, şimdi ben hiçbir şekilde mkvod portallarını yükleyip kullanamayacakmıyım Sad yokmu bunun başka bir çözümü arkadaşlar, yardım edin lütfen.
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
bağlantı şekli illa aynı olacak diye bi kural yok ben şahsen amcamın evindeki wifi ile bağlı tv ye eternet ile bağlı bilgisayardan portallar xml dosyasını sorunsuz bir şekilde gönderdim.bu aynı şekilde bağlantı işi, yüklemede sorun yaşayanlar için önerilmiştir.yani bir deneyin eğer yüklenmiyorsa cep telefonlarından veya tabletlerden de portallar xml sini yükleyebilirsiniz.tek kural yükleyeceğiniz tv ve yükleme yapacağınız cihaz aynı ağda olmalı.
Ara
Teşekkür Edenler: system car , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkVOD 603 173,030 Dün, Saat: 01:39
Son Yorum: mkVOD
  Paylaşılan Portal Linkleri(Shared Portal's Links) mkVOD 234 84,655 17-09-2017, Saat: 23:44
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkVOD 77 25,026 29-07-2017, Saat: 18:17
Son Yorum: muhendisali
  MKVOD9 Duyurular mkVOD 17 9,333 21-05-2017, Saat: 00:15
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 16 6,653 23-01-2017, Saat: 22:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi