Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
(25-11-2016, Saat: 20:11)herdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2016, Saat: 19:53)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2016, Saat: 19:41)herdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2016, Saat: 16:48)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2016, Saat: 16:30)herdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Medaratör arkadaşlar merhaba,
Mkvod5 zamanından beri kullanıcısı olduğum uygulama için öncelikle mkvod'a sonra portal sahibi arkadaşlara teşekkür ederim. Mkvod9'u kullanıyorum/kullanıyordum çünkü bilemiyorum evdeki PC'den Portalları yükleme gerekliliğini şuan öğreniyorum ve deneme şansım ancak eve gidince olabilecek. Bu Portalları evdeki PC'den yükleme gerekliliği benim için bir sorun, evimde PC yok.
Daha önce yüklenmiş olan listeler için bu zorunlulukta geçerli olacak mı?

Xml dosyanizi hazirlayip telefonunuza yukleyin eve gidincede once mkvod9 u acin sonrada telefondan xml nizi belirtilen adrese upload edin. Telefona nasil yuklerim diyorsaniz. Pc nizden kendinize maip olarak gonderin sonra eve gittiginizde mailinizi acin dosyayi mailinizden indirin ve belirtilen adrese upload edin.
Teşekkür ederim.
iphone da anlattıklarınızı yapabilir miyim? Android mi gerekiyor?

İpone kullanmadım ama,internete giren tüm tarayıcılardan yüklenebilmesi gerekir diye düşünüyorum.

iphone da sadece resim arşivinden yükleme yapılabiliyor mailden yada xml dosyasını kaydedebildiğim bir yerden yükleme yapılamıyor. ?

Bana özelden mac adresinizi iletebilirseniz,bir bakayım.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: herdem
(24-11-2016, Saat: 23:40)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adrenal o zaman chrome a zenmate eklentisini kuruver hertarafa girersin yada senin int. te aile fltresi vardır

bende mkvod kurulu fakat listeniz yazan yeri tıkladğımda hiç bişey gözükmüyor. bizdeki sorun sanırım sağlam bi dns adresi lazım. türkiyede engellisiniz galiba
Teşekkür Edenler:
(25-11-2016, Saat: 20:34)adrenal41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2016, Saat: 23:40)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adrenal o zaman chrome a zenmate eklentisini kuruver hertarafa girersin yada senin int. te aile fltresi vardır

bende mkvod kurulu fakat listeniz yazan yeri tıkladğımda hiç bişey gözükmüyor. bizdeki sorun sanırım sağlam bi dns adresi lazım. türkiyede engellisiniz galiba

listeniz yazan yeri,siz portallar dosyasını yükleyerek dolduracaksınız.Yurt dışında iseniz,dns niz zaten değişiktir.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın
bende  cok ugrastım bır turlu olması. laptop dan vaz gectım telefona maıl attım ordan gonerdım hemen gıttı. 
Teşekkür Edenler:
(25-11-2016, Saat: 20:51)seymen2005 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın
bende  cok ugrastım bır turlu olması. laptop dan vaz gectım telefona maıl attım ordan gonerdım hemen gıttı. 

iyi seyirler...
Teşekkür Edenler:
arkadaşlar internetiniz aile profiliyse mkvod çalışmıyor. güvenli interneti devre dışı bırakın. modemi açıp kapayın düzelir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
Güvenli internet yok, Zenmate kurulu, gene de aynı hatayı veriyor
Teşekkür Edenler:
(25-11-2016, Saat: 23:15)omeroder Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güvenli internet yok, Zenmate kurulu, gene de aynı hatayı veriyor

zenmateyi kapatıp öyle deneyin.unutmayın bilgisayar ve tv aynı ağda olmalı,zenmate ,vpn gibi uygulamalar ip adresinizi değiştirir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , adrenal41 , #OKAN PORTAL
(24-11-2016, Saat: 23:08)adrenal41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğinizi yaptım aynı hata devam ediyor. vpn olmadan siteniz açılmıyor
Tv dns ayarlarını otomoatikte bırakın. Windows 10-8 kullanıyorsanız pc deki projeksiyon yansıtmada. lg tv isminizi gözüküyorsa. tv-pc aynı ağ içinde oldugundan emin olabilirsiniz.
Yapmanız gereken tv de mkvod u açıp, (açık bıralın). 11.aa....... gibi olan mac adresinizi ( : ) olmadan xml dosyasını ad olarak değiştirip. sayfadan tekrar. deneyin unutmayın pc - tv aynı ağda ve birbirlerini görüyor olmalı. windows 7 kullanıyorsanız da tv den ''bilgisayara bağlan'' diyerek pc nizdeki video ve fotolarınızı görürebiliyorsanız pc -tv aynı ortak ağı paylaştıgındaan emin oabilirsiniz. ve sorun yaşamazsınız.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , adrenal41
lg televizyona mkvod açıkken otomatik dns ayarlı yükleme yapılabiliyor.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: