Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
(13-12-2016, Saat: 14:24)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2016, Saat: 14:05)frtylz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalışıp duran 9 sürümü birden gitti, uygulamayı silip yeniden yükledim gene olmadı, televizyonda smart share ve binimum program bilgisayar ve telefon üzerinden ortak çalışıyor yani ortak ip var fakat ne zaman xlm dosyasını yüklemeye çalışsam ip uyuşmazlığı sorunu veriyor, işin enteresanı mk vod da da mac adresim görünmüyor undefined yazıyor, şimdiden yardımlar için teşekkürler...

modeni ve tv yi kapatıp açın. tv ağ bağlantılarını kesip yeniden bağlantı yapın. lg hesap girişini kontrol edin. daha sonra uygulamayı açıp kırmızı tuş ile yenileme yapın. tv ile pc nin aynı anda kablolu veya kablosuz olarak bağlanmış olduğu kontrol edin. biri kablolu diğer wifi olarak bağlanmış olmasın. bu adımlardan sonra hala sorun devam ederse mkvod ustaya konuyu belirten mail atın. ilk fırsatta geri dönüş yapacaktır.
cvp için teşekkürler bütün dediklerinizi tekrarladım pc- telefon ve televizyon hepsi birbirine bağlanıyor fakat sorun devam kırmızı düğmeye basınca yenileme olmuyor
Teşekkür Edenler:
(13-12-2016, Saat: 16:32)frtylz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2016, Saat: 14:05)frtylz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalışıp duran 9 sürümü birden gitti, uygulamayı silip yeniden yükledim gene olmadı, televizyonda smart share ve binimum program bilgisayar ve telefon üzerinden ortak çalışıyor yani ortak ip var fakat ne zaman xlm dosyasını yüklemeye çalışsam ip uyuşmazlığı sorunu veriyor, işin enteresanı mk vod da da mac adresim görünmüyor undefined yazıyor, şimdiden yardımlar için teşekkürler...

modeni ve tv yi kapatıp açın. tv ağ bağlantılarını kesip yeniden bağlantı yapın. lg hesap girişini kontrol edin. daha sonra uygulamayı açıp kırmızı tuş ile yenileme yapın. tv ile pc nin aynı anda kablolu veya kablosuz olarak bağlanmış olduğu kontrol edin. biri kablolu diğer wifi olarak bağlanmış olmasın. bu adımlardan sonra hala sorun devam ederse mkvod ustaya konuyu belirten mail atın. ilk fırsatta geri dönüş yapacaktır.
cvp için teşekkürler bütün dediklerinizi tekrarladım pc- telefon ve televizyon hepsi birbirine bağlanıyor fakat sorun devam kırmızı düğmeye basınca yenileme olmuyor

Bakın söylenenleri doğru şekilde yaparsanız sorun çıkmaz.
Sizin mail adresinize bağlı 3 tane aktif tv görünüyor ve farklı ağdalar.
Yapacağınız şu,
mkvod9 u açın, yeşil tuşa basın orada gördüğünüz mac adresi ile işlem yapın.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , frt
(13-12-2016, Saat: 17:36)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2016, Saat: 16:32)frtylz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bakın söylenenleri doğru şekilde yaparsanız sorun çıkmaz.
Sizin mail adresinize bağlı 3 tane aktif tv görünüyor ve farklı ağdalar.
Yapacağınız şu,
mkvod9 u açın, yeşil tuşa basın orada gördüğünüz mac adresi ile işlem yapın.
üstadım kızmakta haklısınız bende kendime acaba nerede hata yapıyorum diye kızıyorum, dediğiniz gibi 2 netcast 1 webos televizyonda çalışıyordu, durupdururken netcast  lerden biri gitti bahsettiğiniz herşeyi yaptım, ki pc ve diğer bütün cihazlarla ortak programlar kullanabiliyorum, bağlantı ve farklı ip sorunu gözükmüyor nitekim bahsettiğiniz yeşil düğmeye  bastığımda mac çıkmıyor     eklemeyi becerirsem foto yüklemeye çalışacağım, kırmızıyla yeniden yükmeyi de yapmıyor, mk ip tv yi yükleyeyim belki ordan mac adresimi bulabilirim dedim oda olmuyor, kırmızıya bastığımda hata veriyor yardımlarınız için sonsuz teşekkürler
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Mac adresi vermeyen tv nizi fabrika ayarlarına çevirmeyi ve son güncel yazılım varsa yüklemenizi öneririm.Ayrıca dns nizin forumda belirtildiği gibi google dns olmasına dikkat edin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: frt
Teşekkürler en son çare o gözüküyor fabrika ayarlarına döndüreyim bir inşallah işe yarar
Teşekkür Edenler:
(13-12-2016, Saat: 20:44)frt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler en son çare o gözüküyor fabrika ayarlarına döndüreyim bir inşallah işe yarar

İşe yarar diye umuyorum,bilgi verirseniz,bir başkasının da başına geldiğinde çözüm sunabiliriz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
(13-12-2016, Saat: 21:06)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2016, Saat: 20:44)frt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler en son çare o gözüküyor fabrika ayarlarına döndüreyim bir inşallah işe yarar

İşe yarar diye umuyorum,bilgi verirseniz,bir başkasının da başına geldiğinde çözüm sunabiliriz.

fabrika ayarlarına rağmen ne yazıkki durum aynı, kronik bi sıkıntı var ama anlamadım inşallah bir çare bulunur,şimdi bide kanalları ayarlıcaz  Angry
Teşekkür Edenler:
(13-12-2016, Saat: 22:33)frtylz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2016, Saat: 21:06)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

fabrika ayarlarına rağmen ne yazıkki durum aynı, kronik bi sıkıntı var ama anlamadım inşallah bir çare bulunur,şimdi bide kanalları ayarlıcaz  Angry

Sorun sizin tvnizle alakali olabilir.
Firmware yukleyin.
Usb den yeniden yuklemeyi deneyin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , frt , #sorgumurat
Benim maç görünmüyor gri ekran çıkıyor maç :_mkvod9undefinedundefin diye mesaj cıkıyor
Teşekkür Edenler:
(14-12-2016, Saat: 17:12)acabbar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim maç görünmüyor gri ekran çıkıyor maç :_mkvod9undefinedundefin diye mesaj cıkıyor
Benzer sorun bir kac modelde cikmaya basladi.
Sanirim guncellemeden kaynakli bir sorun.
Tv modeliniz nedir vede en son ne zaman guncelleme yaptiniz.
Tv yazilim bilgilerinide yazin lütfen.
Teşekkür Edenler: frt

Hızlı Menü: