Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
(21-04-2018, Saat: 01:15)kuzeyali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle merhaba indirdiğim portal dosyasının adını değiştirirken aralara iki nokta koyuyorum ama dosya bu isimle kaydedilmiyor bilgisayarda acaba bi çözüm var mı ben mi biseyleri atlıyorum

Birinci sayfada anlatildigi gibi
Ekranda gördüğünüz mac numaranızı,aralarında ( : ) iki nokta üst üste işaretlerini kullanmadan,indirdiğiniz
dosyaya ad değiştir diyerek yazıp kaydedin.Yani indirdiğiniz dosya adı,mac numaranızla aynı olacak.
Teşekkür Edenler: /onur , sefaizmir1956 , #Okifioktay , #sorgumurat
Merhaba, tüm videoları izleyip tüm adımları doğru yapmama rağmen dosyayı yükleyemedim. tv de pc de kablosuz olarak bağlı durumda. telefonumdan da yüklemeye çalıştım ama ip uyuşmazlığı hatası demeye devam ediyor. adım adım tekrarlıyorum hatam yok gibi duruyor fakat sonuç değişmedi. mac adresini versem bana da yardımcı olabilecek biri var mı?
Teşekkür Edenler:
(27-07-2018, Saat: 10:51)Aychovski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, tüm videoları izleyip tüm adımları doğru yapmama rağmen dosyayı yükleyemedim. tv de pc de kablosuz olarak bağlı durumda. telefonumdan da yüklemeye çalıştım ama ip uyuşmazlığı hatası demeye devam ediyor. adım adım tekrarlıyorum hatam yok gibi duruyor fakat sonuç değişmedi. mac adresini versem bana da yardımcı olabilecek biri var mı?

merhaba özelden mesaj atasan yardımcı olmaya çalışayım.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , /onur
Lütfen MKVOD9 a portal adreslerinin linklerini verirmisiniz,tesekkürler,daha önce vardi silinmis tv den..
Teşekkür Edenler:
Portal linkleri için yardimci olabilirmisiniz ??
Teşekkür Edenler:
(05-12-2018, Saat: 10:17)Ektomorf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portal linkleri için yardimci olabilirmisiniz ??

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=429
bu sayfayı okuyun,linkler orada mevcut.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , acemi iste , #sorgumurat
bu mesaji sorun bildirme sayfasina yazmiştim ama sanrim asil yeri burasi
Hocam selam,
LG webos tv de wifi modulunde sorun yasadim bu yuzden wifi modulu degisti ama bununla birlikte MAC adresimde degismis.
Simdi yeni MAC ile mkvod icin portal dosyasi olusturdum ancak dosya yüklenemedi IP uyuşmazliği hatasi veriyor. TV ile yukleme yaptigimi cihaz ayni wifi aginda. Sorun nedir acaba?
Daha önceden sorunsuz bir sekilde kullaniyordum wifi modulu ve MAC degistikten sonra boyle bir hata aldim.
MAC versem yardimci olabilir misiniz?
Teşekkür Edenler:
(24-10-2019, Saat: 01:43)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu mesaji sorun bildirme sayfasina yazmiştim ama sanrim asil yeri burasi
Hocam selam,
LG webos tv de wifi modulunde sorun yasadim bu yuzden wifi modulu degisti ama bununla birlikte MAC adresimde degismis.
Simdi yeni MAC ile mkvod icin portal dosyasi olusturdum ancak dosya yüklenemedi IP uyuşmazliği hatasi veriyor. TV ile yukleme yaptigimi cihaz ayni wifi aginda. Sorun nedir acaba?
Daha önceden sorunsuz bir sekilde kullaniyordum wifi modulu ve MAC degistikten sonra boyle bir hata aldim.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 un ilk mesajda yazilanlari
SIRASIYLA yapin lütfen. Yapiyorum olmuyor yazmayin. Olmuyorsa yazilanlari sirasiyla yapmiyorsunuz demektir.
Teşekkür Edenler:
(24-10-2019, Saat: 08:36)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 01:43)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu mesaji sorun bildirme sayfasina yazmiştim ama sanrim asil yeri burasi
Hocam selam,

SIRASIYLA yapin lütfen. Yapiyorum olmuyor yazmayin. Olmuyorsa yazilanlari sirasiyla yapmiyorsunuz demektir.

Hocam benim durumum biraz farkli ben yillardir kullaniyorum uygulamanizi zaten portallari daha once sorunsuz sekilde 
yukledim .Mkvod suanki televizyonda da kuruluydu sorunsuz calisiyordu ancak TV'nin Wireless modulü degisti LG TV lerde cok yaygin olan sorun buda biliyorsunuzdur.Modül degisince MAC adreside degismis liste bulunamadi dedi bende yeni MAC adresi ile yeni bir liste olusturup upload etmeye calistim IP hatasi aldim.
Incelemenizi rica ederim farkli bir durum bug olabilir belki programda MAC adresi degisikliginden dolayi guvenlik hatasi gibi.
Teşekkür Edenler:
(24-10-2019, Saat: 16:05)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 08:36)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hocam selam,

Hocam benim durumum biraz farkli ben yillardir kullaniyorum uygulamanizi zaten portallari daha once sorunsuz sekilde 
yukledim .Mkvod suanki televizyonda da kuruluydu sorunsuz calisiyordu ancak TV'nin Wireless modulü degisti LG TV lerde cok yaygin olan sorun buda biliyorsunuzdur.Modül degisince MAC adreside degismis liste bulunamadi dedi bende yeni MAC adresi ile yeni bir liste olusturup upload etmeye calistim IP hatasi aldim.
Incelemenizi rica ederim farkli bir durum bug olabilir belki programda MAC adresi degisikliginden dolayi guvenlik hatasi gibi.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 un ilk mesajda yazilanlari
SIRASIYLA yapin lütfen.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: