Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
portal dosyasını atıyorum ama tvde eski portal listesi var halen
[img]JqJRjB.jpg[/img]
Teşekkür Edenler: muce
(24-01-2017, Saat: 02:32)firefacia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: portal dosyasını atıyorum ama tvde eski portal listesi var halen
[img]JqJRjB.jpg[/img]
Yuklemeden sonra tv yi kapatip acin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , muce , #Okifioktay
(22-11-2016, Saat: 17:34)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce videoyu seyrediniz. sonra yükleme işlemlerini yapınız.

Arkadaşlar mkvod9 serisine, bilindiği gibi portallar dosyasını yükleme için kullanılan sayfada,kötü amaçlı kişiler,bilmedikleri mac numaralarına amaçları dışında bir nevi dosya yüklemeye çalıştıkları tesbiti üzerine,MK ustamız tarafından,bunların önüne geçilmesi için ip kontrolü getirilmiştir.Bu sebepten dolayı,kullanıcılar,tv lerine portallar dosyasını yüklerken,tv ile aynı ağda olmak zorundadırlar.
-Kullanıcılar,yükleme yaparken,genelde karşılaştıkları Dosya yüklenemedi İp uyuşmazlığı hatası ile karşılaşmaktadırlar.Bo sorunun çözümü şu şekildedir....

Yükleme yapmak için :
-Önce tv de mkvod9 u acin,
-Ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün,
-Ekranda gördüğünüz mac numaranızı,aralarında ( : ) iki nokta üst üste işaretlerini kullanmadan,indirdiğiniz
dosyaya ad değiştir diyerek yazıp kaydedin.Yani indirdiğiniz dosya adı,mac numaranızla aynı olacak.
-Adını değiştirdiğiniz bu dosyayı   http://tools.mkvod.info/mkvod9/uploads/ sayfasını açarak,gözat kısmından dosya yolunu gösterip,tv nize gönderin.
...Hepsi bu kadar...
Yukarıda dediğiniz "indirdiğiniz dosya adı, mac numarası ile aynı alcak demişsiniz. bir yerden bir şeymi indiricez. bana bu konuda yardım edin. aylardan beri kullanıyorum. modemi kablolu bağladım tv ye şimdi film seyredemiyorum. nerden ne indirmem gerekirse söylerseniz sevinirim. ben teknoloji özürlüyümde. bu programı tv ye akrabam kurmuştu. şimdi o da buralarda yok.
Teşekkür Edenler:
(22-11-2016, Saat: 17:34)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce videoyu seyrediniz. sonra yükleme işlemlerini yapınız.

Arkadaşlar mkvod9 serisine, bilindiği gibi portallar dosyasını yükleme için kullanılan sayfada,kötü amaçlı kişiler,bilmedikleri mac numaralarına amaçları dışında bir nevi dosya yüklemeye çalıştıkları tesbiti üzerine,MK ustamız tarafından,bunların önüne geçilmesi için ip kontrolü getirilmiştir.Bu sebepten dolayı,kullanıcılar,tv lerine portallar dosyasını yüklerken,tv ile aynı ağda olmak zorundadırlar.
-Kullanıcılar,yükleme yaparken,genelde karşılaştıkları Dosya yüklenemedi İp uyuşmazlığı hatası ile karşılaşmaktadırlar.Bo sorunun çözümü şu şekildedir....

Yükleme yapmak için :
-Önce tv de mkvod9 u acin,
-Ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün,
-Ekranda gördüğünüz mac numaranızı,aralarında ( : ) iki nokta üst üste işaretlerini kullanmadan,indirdiğiniz
dosyaya ad değiştir diyerek yazıp kaydedin.Yani indirdiğiniz dosya adı,mac numaranızla aynı olacak.
-Adını değiştirdiğiniz bu dosyayı   http://tools.mkvod.info/mkvod9/uploads/ sayfasını açarak,gözat kısmından dosya yolunu gösterip,tv nize gönderin.
...Hepsi bu kadar...

"Yani indirdiğiniz dosya adı,mac numaranızla aynı olacak. "  BU İNDİRDİĞİNİZ DEDİĞİN DOSYAYI NERDEN İNDİRİYORUZ ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN. RİCE ETSEM İŞLEM BASAMAKALRI İLE ANLATIN NE OLUR.
Teşekkür Edenler:
burada mkvod9 uygulamasına nasıl portallar yükleneceği resimli olarak anlatılmış. yazılanları dikkatlice okuyup uygularsanız yükleme işleminde sorun yaşamazsınız http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=292

Uyarı : Forumda mesaj yazarken küçük harf kullanınız.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #OKAN PORTAL
olmuyor olmuyor lütfen yardım edin. hala ıp uyuşmazlığı diyo ikiside kablosuz (yesil tusa basın kısmını kesinlikle anlamadım nerdeki yeşil tuş) hatta pc yi hdmı ile tv ye bağladım. dns değiştirilen kısımdanda mac adresinin bulup yazdım olmuyor Sad(
Teşekkür Edenler:
(22-05-2017, Saat: 19:24)denizli20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olmuyor olmuyor lütfen yardım edin. hala ıp uyuşmazlığı diyo ikiside kablosuz (yesil tusa basın kısmını kesinlikle anlamadım nerdeki yeşil tuş) hatta pc yi hdmı ile tv ye bağladım. dns değiştirilen kısımdanda mac adresinin bulup yazdım olmuyor Sad(

Tv nizde önce mkvodu açarsanız görürsünüz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Netflik i mkvod dan izleyebilirmiyiz
Teşekkür Edenler:
İzleyemezsiniz
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Öncelikle merhaba indirdiğim portal dosyasının adını değiştirirken aralara iki nokta koyuyorum ama dosya bu isimle kaydedilmiyor bilgisayarda acaba bi çözüm var mı ben mi biseyleri atlıyorum
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: