Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.95/5 - 79 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV LİNK BULMA
merhaba

kendi iptv listesini yapmak isteyen ancak internette dağıtılan linkleri çalıştıramayan arkadaşlar için kendi linklerini bulabilmesi için yardımcı olacağını düşündüğüm bir video hazırladım. umarım işinize yarar. hidownload programı indirme linki videonun youtube sayfasında açıklama kısmında mevcuttur.

Teşekkür Edenler: #mkvod , /Serkanice , #Okifioktay , kamil , Tyrael91 , alpni , /onur
bu hic bir ise yaramaz sabit ip nizin olmasi lazim
videodada yaptigin gibi 5-6 denemendede olsa degisik tokenliler verip durdu
her girisinizde ayri bir token kombinasyonu uygular buda ertesi gun calismamasina sebeb olur
kisaca sabit ipniz yoksa tv cihaz vs ye ugrasip eklemeyin
Teşekkür Edenler:
(29-11-2016, Saat: 22:45)Punisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu hic bir ise yaramaz sabit ip nizin olmasi lazim
her girisinizde ayri bir token kombinasyonu uygular buda ertesi gun calismamasina sebeb olur

Bazı kanallar,aynı ipten aylarca yayın yaptıkları gibi,bazılarıda birkaç saatte bir değiştirirler.Tüm ip yayınları bu şekildedir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
(29-11-2016, Saat: 22:45)Punisher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu hic bir ise yaramaz sabit ip nizin olmasi lazim

Ücretsiz statik ip kullanmanın internette yolları mevcut. Benimki sadece bilgi ve yardım amaçlıdır ve sık sık yenilenmesi gerektiği belirtilmiştir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
Artık bir çok ISS kullanıcılara sabit ip vermektedir.
Yani ip adresiniz sabit kalmaktadır.
Ücretli ve ücretsiz statik ip ler aynı olmakta ama bazı kısıtlamalar yapmaktadırlar.
Örneğin ücretsizde port yönlendirme yapılamamaktadır.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , #OKAN PORTAL , /yildo

Hızlı Menü: