Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 44 Oy - Ortalama: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME
Mkvod9 My local (kendi portalını) yükleme için hazırlanan video umarım işinize yarar.

local menü dosyası : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
local3 örnek dosya : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
dropbox kullanım talimatı : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkürler sorgunmurat.Emeğin için.
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Eliine sağlık
mkvod-mkiptv-mktube owner
Murat ustam,ellerine,emegine klavyene sağlık.Buraya kısa yoldan birde sitelerden link almayı ekleseydin,hiç bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımız,sıfırdan portal hazırlayabilirlerdi.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Elinize sağlık
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
arkadaşlar ben yeni başladım mkvod a ve hazır portalı yükledim. sonrasında hazıriptv  kanal listelerinden eklemek istiyorum. bundan sonra ne yapmam gerektiğini anlayamadım. Aptala anlatır gibi anlatabilir misiniz? Sad
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
İptv için mkiptv programını kullanabilirsiniz.Mkiptv bölümünü inceleyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Mkiptv uygulaması güncellenmesi tamamlanmıştır. Mkvod usta son sürümle ilgili detaylerı verdiğinde ve liste yükleme sayfasını aktifleştirdiğinde konu hakkında anlatım videoları hazırlayacağım.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , ramezan
portallar zip nerden bulabilirim
Ara
Teşekkür Edenler:
Bu linki inceleyiniz

Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Portal Yükleme (Resimli Anlatım) onur 47 21,227 Dün, Saat: 10:24
Son Yorum: hagulzen
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkVOD 665 199,941 15-11-2017, Saat: 16:21
Son Yorum: onur
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkVOD 81 28,298 10-11-2017, Saat: 12:17
Son Yorum: NETCAST
  MKVOD9 Duyurular mkVOD 19 10,333 09-11-2017, Saat: 18:42
Son Yorum: mkVOD
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 13 3,917 09-01-2017, Saat: 02:16
Son Yorum: rambozan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi