Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 17 Oy - Ortalama: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)

MKIPTV sadece iptv linklerini ekleyip izleyebileceğiniz bir iptv player uygulamasıdır. Portalları içermemektedir.
MKIPTV de herhangi bir içerik bulunmamaktadır. Iptv linkleri siz bulup, xml veya m3u playlistleriniz oluşturup sisteme yükleyerek kullanabilirsiniz.

MKIPTV yi tvnizden Lg Smart World/Lg Store a girip kurabilirsiniz.

MKiptv Liste Yükleme Linki:
(LG Smart World) deki uygulama için.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Şifre: mkiptv01

MKIPTV LG IPTV PLAYER
(ana Konusu) Liste Yükleme Talimatları.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

mkiptv2016.png

1.png

2.png

3.png

4.png

Videolar için Sorgumurat arkaşımıza teşekkür ederiz.

MKIPTV LG Smart tv uygulaması için liste yükleme anlatımı

MKIPTV android cihaz uygulaması için liste yükleme anlatımı

Xtream Codes Api :.
Ayarlara host, username, password bilgisi girdiğinizde ana listenin sonuna eklenecektir.

xtr.jpg

xtr1.jpg

xtr2.jpg

Not: .ts .m3u8 uzantılı ucretli iptv linklerini kullanmak için bağış yapmanız gerekmektedir.
Belirli bir kullanimdan sonra bu konuda uyari alacaksiniz. Daha fazla bilgi için mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
mkvod-mkiptv-mktube owner
eline sağlık ustam
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #mkvod
ustam ellerine sağlık, yeni mkiptv3'ü yükledim ama playlist-1,2,3 diye 10'a kadar var. Yalnız resimde 20'ye kadar var. Bende neden öyle.
Ara
Teşekkür Edenler:
Yani bende link sayısı 10, resimde ise link sayısı 20. Yardımcı olur musun ustam.
Ara
Teşekkür Edenler: hd43
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. Buradan örnek menu dosyasını indirebilirisin. 10 adet xml ve 10 adet m3u olmak üzere toplam 20 playlist vardır.
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
ustam ben bu linke baktım ama pek fazla bir şey anlamadım, bana yardımcı olur musun?
Ara
Teşekkür Edenler:
O sayfada örnek ana listtesi dosyası var.Onu kopyalayarak mac adresinizle birlikte tv ye gönderiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler:
Tamam yaptım ustam çok sağol.
Ara
Teşekkür Edenler:
Dosya yukleme linkleri düzenlenmiştir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Yeni sürüm mkiptv,görünüm olarak insanı cezbeden,bir o kadarda hızlı açılan ve kullanım olarak kolaylık sağlayan yapıya kavuşmuş.Usta ellerine,emeğine,klavyene sağlık...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #mkvod , Tyrael91

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi