Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(21-10-2017, Saat: 11:38)wakuol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Lg Tvmde MkVOD var ancak Mkİptv çıkmıyor. Ancak aynı tvye aahip arkadaşımda çıkıyor. Konunun yabancısıyım sorun ne olabilir? Tüm sayfaları okudum ama ben yaşıyorum sanırım bu sorunu sadece. Teşekkürler.
Cikmiyor dediginiz Lg store ise
Tv modeliniz nedir?
Hangi ulkedesiniz?
Teşekkür Edenler: oksimir
(21-10-2017, Saat: 11:55)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2017, Saat: 11:38)wakuol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Lg Tvmde MkVOD var ancak Mkİptv çıkmıyor. Ancak aynı tvye aahip arkadaşımda çıkıyor. Konunun yabancısıyım sorun ne olabilir? Tüm sayfaları okudum ama ben yaşıyorum sanırım bu sorunu sadece. Teşekkürler.
Cikmiyor dediginiz Lg store ise
Tv modeliniz nedir?
Hangi ulkedesiniz?
Şu anda iş yerindeyim modeli hatırlamıyorum. Türkiyedeyim sanırım eski konuda ülkeyi Tr yapıpd deneyin yaznışlar eve gidince kontrol edeceğim. Başka bir sorun olabilir mi?
Teşekkür Edenler:
LG SMART TV NETCAST BENİM TV

LG SMART WORLD DE UYGULAMA İNMİYOR. İNDİR DEDİĞİM ZAMAN BEM BEYAZ BİR EKRAN GELİYOR VE TV DONUYOR.

BU NEDEN OLABİLİR USTA ? Huh
Teşekkür Edenler:
(18-11-2017, Saat: 10:54)oksimir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG SMART TV NETCAST BENİM TV

LG SMART WORLD DE UYGULAMA İNMİYOR. İNDİR DEDİĞİM ZAMAN BEM BEYAZ BİR EKRAN GELİYOR VE TV DONUYOR.

Geçici problemdir. Daha sonra tekrar deneyin.
Dns değiştirin.
Teşekkür Edenler:
(18-11-2017, Saat: 11:03)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2017, Saat: 10:54)oksimir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG SMART TV NETCAST BENİM TV

Dns değiştirin.

usta 15-20 gündür böyle...
google DNS kullanıyordum şimdi değiştirdim
77.88.8.8  yandex  yaptım
gene Aynı Bem Beyaz bir Sayfa çıkıyor ekrana ve TV donuyor... Kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Nasıl yaparız ?
Teşekkür Edenler:
(18-11-2017, Saat: 11:16)oksimir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dns değiştirin.

gene Aynı Bem Beyaz bir Sayfa çıkıyor ekrana ve TV donuyor... Kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Nasıl yaparız ?
Modemi kapat ac.
Teşekkür Edenler: oksimir
merhaba,
bu uygulama sadece LG tv lerdemi oluyor acaba.
vestel tv lerde oluyormu. vestel tvye IPTV yüklemem lazım yarımcı olurmusunuz
Teşekkür Edenler:
(18-11-2017, Saat: 12:25)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2017, Saat: 11:16)oksimir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Dns değiştirin.

Nasıl yaparız ?
Modemi kapat ac.

ONU DA YAPTIM ŞİMDİ USTA... 
GENE OLMADI.
fabrika ayarlarına mı döndürsem acaba TV yi...
belki o zaman düzelir mi ?
Teşekkür Edenler:
bu uygulamayı nasıl indirebilirim.
Teşekkür Edenler:
(18-11-2017, Saat: 13:30)kamil12345678900 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu uygulamayı nasıl indirebilirim.

Tv   markanız nedir..

forumda bakının uyumlu olan TV ler hakkında bilgiler mevcut eğer TV niz hakkında nasıl yukleme yapılacağı yazmıyorsa, o zaman sizin TV niz desteklemiyor demektir.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,818 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: