Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
#MK_vod_iptv ustam bir şey sormak istiyorum,

Xml dosyamıza 1000 küsür xtream satır eklediğimizde 964. satırdan sonraki xtreamlarda sadece yükleniyor diyor açılmıyor biraz uzun sürüyor bu normal mi acaba ... Test amaçlı olarak yaptım da bunun bir çözümü var mı yoksa uygulama sadece buna mı izin veriyor...

Cevabınız için teşekkür ederim ustam.
Teşekkür Edenler:
(22-03-2019, Saat: 23:39)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: #MK_vod_iptv   ustam bir şey sormak istiyorum,

Xml dosyamıza 1000 küsür xtream satır eklediğimizde 964. satırdan  sonraki xtreamlarda sadece yükleniyor diyor açılmıyor biraz uzun sürüyor bu normal mi acaba ... Test amaçlı olarak yaptım da bunun bir çözümü var mı yoksa uygulama sadece buna mı izin veriyor...

Hazırladığınız xml dosyası üzerinde sağ tık yapıp,tarayıcı ile aç dediğinizde,hata vermiyorsa,cihaza yüklemenizde sakınca olmaması gerekmektedir.Hazırladığınız xml dosyasında bozukluk vardır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur
(22-03-2019, Saat: 23:39)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: #MK_vod_iptv   ustam bir şey sormak istiyorum,

Xml dosyamıza 1000 küsür xtream satır eklediğimizde 964. satırdan  sonraki xtreamlarda sadece yükleniyor diyor açılmıyor biraz uzun sürüyor bu normal mi acaba ... Test amaçlı olarak yaptım da bunun bir çözümü var mı yoksa uygulama sadece buna mı izin veriyor...

Xtream api yi kullanin.
Tvlerin hafiza sorunu var.
Buyuk dosyalarda sorun cikabilir.(webos3 ve ustu haric)
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , habib723 , acemi iste , #sorgumurat
Merhaba, yayıncım şifreli olması gereken kanalların ismini değiştirdi ve şu an program şifresiz giriyor. XVOD adını şifreli olarak ekleyebilir misiniz? Teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(18-05-2019, Saat: 16:18)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, yayıncım şifreli olması gereken kanalların ismini değiştirdi ve şu an program şifresiz giriyor. XVOD adını şifreli olarak ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

Yayıncınızla görüşün XXXVOD yapsın lütfen.
Teşekkür Edenler:
(18-05-2019, Saat: 16:24)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2019, Saat: 16:18)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, yayıncım şifreli olması gereken kanalların ismini değiştirdi ve şu an program şifresiz giriyor. XVOD adını şifreli olarak ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

Maalesef ulaşamıyorum yayıncıya, uyducu bir arkadaştan aldık ondan da birşey çıkmadı.
Teşekkür Edenler:
aynı sorunu ben de yasıyorum. canlı kanallara tek tek şifre konuyor ama yayıncı buket şeklinde sağladığı için buketlere şifre koyulamıyor
Teşekkür Edenler:
(19-05-2019, Saat: 23:48)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aynı sorunu ben de yasıyorum. canlı kanallara tek tek şifre konuyor ama  yayıncı buket şeklinde sağladığı için buketlere şifre koyulamıyor

Yayıncınız ile irtibata geçmeniz gerekir.Ayrıca m3u olarak linkleri alıp,kendinize göre kanal sıralamasını yaparak,mkiptv de xml olarak gönderip izleyebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , acemi iste , #sorgumurat
(18-05-2019, Saat: 16:26)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Maalesef ulaşamıyorum yayıncıya, uyducu bir arkadaştan aldık ondan da birşey çıkmadı.

Sizin için çok zor birşey istemedim ama sıkıntı yok. Ne yapalım ulaşamıyorum yayıncıya. Yine de bir kenara not edebilirseniz, program güncelleme sırasında eklenirse memnun olurum. İyi günler
Teşekkür Edenler:
(21-05-2019, Saat: 11:58)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2019, Saat: 16:26)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sizin için çok zor birşey istemedim ama sıkıntı yok. Ne yapalım ulaşamıyorum yayıncıya. Yine de bir kenara not edebilirseniz, program güncelleme sırasında eklenirse memnun olurum. İyi günler

Mkiptv4 u bekleyin lutfen. Ne zaman yayinlacak diye sormayin bende bilmiyorum.
Lg onaylayana kadar bekleyecegiz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,621 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: