Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Playlistin içine kendi listemi attım bir sıkıntı yok. Bu Playlist-1 in ismini değiştirebiliyorumuyuz. Teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(28-02-2017, Saat: 15:42)karacan07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Playlistin içine kendi listemi attım bir sıkıntı yok. Bu Playlist-1 in ismini değiştirebiliyorumuyuz. Teşekkürler
Mkvod.info/mkiptv adresinde ana xmk dosyasini degistirip mac-m.xml olarak upload ederseniz ana xml sizin belirlediginiz playlist isimleri olur.
Teşekkür Edenler: karacan07
LG LW serisi ts uzantılı playlistleri oynatıyormu
Teşekkür Edenler:
(29-03-2017, Saat: 09:52)ggne Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG LW serisi ts uzantılı playlistleri oynatıyormu

bu tarzda linkleri çalıştırabilmek için aşağıda verilen linkteki bilgileri okumalısınız.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68
Teşekkür Edenler: /onur
Ustalarım öncelikle kolay gelsin. mkvod dan sonra mkıptv oluşturmaya karar verdim. formu 2-3 gündür inceliyorum. xml ve m3u listeleri oluşturmak ve yüklemek gerekiyor. oraya kadar tamamım. kusuruma bakmaz ve acemiliğime verirseniz size bir soru sormak istiyorum. bu ana ekran listesi için bir liste oluşturuyoruz yada hazır listenin adını mac adresimiz yapıp yüklüyoruz falan tamam da bu liste için iptv url lerini ayrı ayrı liste yaparak ayrı ayrı mı yüklememiz gerekiyor oralarda biraz kafam karıştı. yani yerli-yabancı-sinema-belgesel vs için hep ayrı ayrı liste yapıp mı yükleme yapacağız. biraz yardım alabilirsem söz bir daha rahatsız etmem sizleri. eğer elinizde bu şekilde eski yeni farketmez hazır örnek listeler varsa zador18@yahoo.com adresine mail atarsanız minnettar kalırım. içeriğindeki linkleri ben güncellemeye çalışırım. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
(05-04-2017, Saat: 10:55)zador18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustalarım öncelikle kolay gelsin. mkvod dan sonra mkıptv oluşturmaya karar verdim. formu 2-3 gündür inceliyorum. xml ve m3u listeleri oluşturmak ve yüklemek gerekiyor. oraya kadar tamamım. kusuruma bakmaz ve acemiliğime verirseniz size bir soru sormak istiyorum. bu ana ekran listesi için bir liste oluşturuyoruz yada hazır listenin adını mac adresimiz yapıp yüklüyoruz falan tamam da bu liste için iptv url lerini ayrı ayrı liste yaparak ayrı ayrı mı yüklememiz gerekiyor oralarda biraz kafam karıştı. yani yerli-yabancı-sinema-belgesel vs için hep ayrı ayrı liste yapıp mı yükleme yapacağız. biraz yardım alabilirsem söz bir daha rahatsız etmem sizleri. eğer elinizde bu şekilde eski yeni farketmez hazır örnek listeler varsa zador18@yahoo.com adresine mail atarsanız minnettar kalırım. içeriğindeki linkleri ben güncellemeye çalışırım. şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
http://www.mkvod.info/mkiptv adresinde örnek dosyaları ve açıklamaları bulabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL
Arkadaşlar rica etsem hazır yerli ve yabancı yayınların olduğu bir xml dosyası verebilirmisiniz ben ne yaptıysam bir türlü ip listesini tv de göremiyorum undefined yazısı var dosyaları xml olarak çevirdiğim halde......
Teşekkür Edenler:
(03-06-2017, Saat: 17:49)protek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar rica etsem hazır yerli ve yabancı yayınların olduğu bir xml dosyası verebilirmisiniz ben ne yaptıysam bir türlü ip listesini tv de göremiyorum undefined yazısı var dosyaları xml olarak çevirdiğim halde......

1. Sayfada anlatıldığı gibi linkleri yukleme yapin lütfen.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Benim anlamadığım bağış yapmaya zorlanıyoruz gibi bir his var ip tv yi bile seyredemez haldeyiz deneme süreniz sonra ermiştir kullanmaya devam etmek için bağış yapmalısınız yazıyor ekranda arkadaşlar daha dün gece mk vod ip tv yi yüklüyorum sabahına bağış karşıma çıkıyor ozaman bu sistem ücretli değin bari olsun bitsin kullanamayacağımız bişeye neden kısıtlıyorsunuz?????????İnsanı mecbur bırakıyorsunuz bağış yapmaya bizde bilelim bu olay bağışmı yoksa ücretli programmı onu bilelim lütfen....
Teşekkür Edenler:
(04-06-2017, Saat: 15:58)protek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim anlamadığım bağış yapmaya zorlanıyoruz gibi bir his var ip tv yi bile seyredemez haldeyiz deneme süreniz sonra ermiştir kullanmaya devam etmek için bağış yapmalısınız yazıyor ekranda arkadaşlar daha dün gece mk vod ip tv yi yüklüyorum sabahına bağış karşıma çıkıyor ozaman bu sistem ücretli değin bari olsun bitsin kullanamayacağımız bişeye neden kısıtlıyorsunuz?????????İnsanı mecbur bırakıyorsunuz bağış yapmaya bizde bilelim bu olay bağışmı yoksa ücretli programmı onu bilelim lütfen....

Dostum bağışta ücret kısıtlaması yok , bir defaya mahsus oluyor ancak faturalı olsaydı her ay.....
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 488,996 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: