Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(19-09-2017, Saat: 15:13)madrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkiptv lg yaziliminda mac addres reset olabilirmi yada nasil reset leriz mac adresleri.

mac adres reset dediğiniz nedir?
mac adresini mi değiştirmek istiyorsunuz.
mac adresleri her cihazın kablolu/kablosuz network cihazlrına ait kimlik bilgileri gibidir değiştirilemez.

Yüklemelerinizi tamamını silmek istiyorsanız mkiptv@gmail.com ile iletişime geçin lütfen.

Not: Tüm yüklemeleri silme seçeneği yakında eklenecektir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , yakamoz01
LG webosta mkiptv ve mkvod çalışmıyor
Teşekkür Edenler:
(19-09-2017, Saat: 21:46)emqcer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG webosta mkiptv ve mkvod çalışmıyor
KIsa bir müddet sonra düzelecektir,Android tede an itibari ile çalışmıyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: yakamoz01
öncelikle uygulama süper, hızlı ve güzel çalışıyor elinize sağlık sorum m3u listem var bir tane ben bu listeyi 11. sırada değilde 1. sırada görmek istiyorum ve diğerlerinide silmek istiyorum mümkün müdür? kusura bakmayın acemiyim bütün konuyu okudum bulamadım
Teşekkür Edenler:
(20-09-2017, Saat: 20:14)alpsaftekin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: öncelikle uygulama süper, hızlı ve güzel çalışıyor elinize sağlık sorum m3u listem var bir tane ben bu listeyi 11. sırada değilde 1. sırada görmek istiyorum ve diğerlerinide silmek istiyorum mümkün müdür? kusura bakmayın acemiyim bütün konuyu okudum bulamadım

Www://mkvod.info/mkiptv den ana xml yi indirip duzenleyebilirsiniz.
Mac address-m.xml ilk ekranda gordugunuz xmldir.
Dosyada indirip incelerseniz.
Her bir channel 20 playlisten birine denk gelmektedir.
Kaldirmak istediginizi silip kaydediktensonra yukleyebilirsiniz.
Yuklemeden once pc de tarayicibile acarsaniz hata varsa gosterecektir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , yakamoz01
hocam bir önerim olacak online link bölümünde linklerin adını da yazabilsek nasıl olur? yani maviye tıklayıp online listeye geldiğimizde link 1 link 2 değil de kendi belirlediğimiz isimleri görelim
Teşekkür Edenler:
(21-09-2017, Saat: 19:29)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam bir önerim olacak online link bölümünde linklerin adını da yazabilsek nasıl olur? yani maviye tıklayıp online listeye geldiğimizde link 1 link 2 değil de kendi belirlediğimiz isimleri görelim

Teşekkürler öneri için.
Teşekkür Edenler: yakamoz01 , #OKAN PORTAL
Mavi tuşla açılan bölüme,
Default playlist ve Canli IPTV eklenmiştir.
Teşekkür Edenler: acemi iste , Tyrael91 , #Okifioktay
Upload sayfasına eklenen bir linki silmek için seçenek eklenmiştir.
İstediğiniz linki silmek için ilgili linke deleteme yazıp Link Gönder yapın.
Teşekkür Edenler: muce , #sorgumurat , /onur , #Okifioktay
Merhaba. Lg Tvmde MkVOD var ancak Mkİptv çıkmıyor. Ancak aynı tvye aahip arkadaşımda çıkıyor. Konunun yabancısıyım sorun ne olabilir? Tüm sayfaları okudum ama ben yaşıyorum sanırım bu sorunu sadece. Teşekkürler.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,575 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: