Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 34 Oy - Ortalama: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
mac adres reset dediğiniz nedir?
mac adresini mi değiştirmek istiyorsunuz.
mac adresleri her cihazın kablolu/kablosuz network cihazlrına ait kimlik bilgileri gibidir değiştirilemez.

Yüklemelerinizi tamamını silmek istiyorsanız mkiptv@gmail.com ile iletişime geçin lütfen.

Not: Tüm yüklemeleri silme seçeneği yakında eklenecektir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , yakamoz01
LG webosta mkiptv ve mkvod çalışmıyor
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.KIsa bir müddet sonra düzelecektir,Android tede an itibari ile çalışmıyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: yakamoz01
öncelikle uygulama süper, hızlı ve güzel çalışıyor elinize sağlık sorum m3u listem var bir tane ben bu listeyi 11. sırada değilde 1. sırada görmek istiyorum ve diğerlerinide silmek istiyorum mümkün müdür? kusura bakmayın acemiyim bütün konuyu okudum bulamadım
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. den ana xml yi indirip duzenleyebilirsiniz.
Mac address-m.xml ilk ekranda gordugunuz xmldir.
Dosyada indirip incelerseniz.
Her bir channel 20 playlisten birine denk gelmektedir.
Kaldirmak istediginizi silip kaydediktensonra yukleyebilirsiniz.
Yuklemeden once pc de tarayicibile acarsaniz hata varsa gosterecektir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , yakamoz01
hocam bir önerim olacak online link bölümünde linklerin adını da yazabilsek nasıl olur? yani maviye tıklayıp online listeye geldiğimizde link 1 link 2 değil de kendi belirlediğimiz isimleri görelim
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkürler öneri için.
Teşekkür Edenler: yakamoz01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi