Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(18-11-2018, Saat: 21:17)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam her şey için teşekkürler ama şu son izlenen kanalı tekrar izleme özelliğini de eklerseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

Su asamada mumkun degil platervin degismesi gerekiyor.
Ama eklenecekler listemde var zaten.
Biraz daha bekleyin lutfen.
Teşekkür Edenler: asil33 , #Okifioktay
Usta benimde aynı şekilde kategoriye ayrılmış olarak geliyor, herhangi bir kategoriye tıkladığımda liste bulunamadı deyip default listeye yönlendiriyor. 2. bir hata daha oldu bende belki tuşu değişmiştir, online listedeyken kategori bölümüne geldiğimde geri tuşuna basınca ana ekrana yönlendiriyor.
Teşekkür Edenler: habib723
(19-11-2018, Saat: 00:52)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta benimde aynı şekilde kategoriye ayrılmış olarak geliyor, herhangi bir kategoriye tıkladığımda liste bulunamadı deyip default listeye yönlendiriyor. 2. bir hata daha oldu bende belki tuşu değişmiştir, online listedeyken kategori bölümüne geldiğimde geri tuşuna basınca ana ekrana yönlendiriyor.

Bilgileri paylaşırsanız kontrol ederim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Mkiptv 3.5.5 sürümüne yükseltilmiştir.
-M3u Api hatası düzeltilmiştir.
Ustam bir şey danışmak istiyorum... Mkvod da uzak m3u uzantılı listeleri oynatabilirken mkiptv hata veriyor.. Bunun için bir çözüm var mı mkiptv de uzak m3u listesini oynatması için... Yani örneğin. http://www.xysdf.com/hgb/stoku.m3u gibi bunu mkvod açıyor mkiptv açmıyor mkvod özelliği mkiptv de yok mu...
Teşekkür Edenler:
(08-12-2018, Saat: 07:53)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam bir şey danışmak istiyorum... Mkvod da uzak m3u uzantılı listeleri oynatabilirken mkiptv hata veriyor.. Bunun için bir çözüm var mı mkiptv de uzak m3u listesini oynatması için... Yani örneğin.    http://www.xysdf.com/hgb/stoku.m3u gibi bunu mkvod açıyor mkiptv açmıyor mkvod özelliği mkiptv de yok mu...

Lütfen mkiptv ile ilgili sorularinizi kendi konusunda sorun.

Mkiptv online link olarak ekleyip kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: habib723 , #Okifioktay , acemi iste , #sorgumurat
Ustam ücretli iptv listesine örneğin private kanallara şifre nasil koyarız acaba
Teşekkür Edenler:
(15-12-2018, Saat: 17:46)kinq76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam ücretli iptv  listesine örneğin private  kanallara şifre nasil koyarız  acaba

Xtream api kullanıyorsanız private kategorilerde(adult, +18, ...) otomatik şifre sorulur.
Default şifre 1 dir. Mkiptv ayarlardan değiştirebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: kinq76
Otomatik sormuyor onun icin sordum zaten ayarlardan baktim sifre koyuluyor sanirim yoksa benmi bulamadim diye sordum ustad
Teşekkür Edenler:
(15-12-2018, Saat: 18:39)kinq76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otomatik sormuyor onun icin sordum zaten ayarlardan baktim sifre koyuluyor sanirim yoksa benmi  bulamadim diye sordum ustad

9 ve 10 sıradaki protected playlist sıralarına,private kanallarınızı yükleyip,şifre ile giriş yapabilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #OKAN PORTAL , kinq76

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,545 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: