Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(21-05-2019, Saat: 14:30)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-05-2019, Saat: 11:58)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2019, Saat: 16:26)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2019, Saat: 16:24)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2019, Saat: 16:18)kzerdali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, yayıncım şifreli olması gereken kanalların ismini değiştirdi ve şu an program şifresiz giriyor. XVOD adını şifreli olarak ekleyebilir misiniz? Teşekkürler

Yayıncınızla görüşün XXXVOD yapsın lütfen.

Maalesef ulaşamıyorum yayıncıya, uyducu bir arkadaştan aldık ondan da birşey çıkmadı.

Sizin için çok zor birşey istemedim ama sıkıntı yok. Ne yapalım ulaşamıyorum yayıncıya. Yine de bir kenara not edebilirseniz, program güncelleme sırasında eklenirse memnun olurum. İyi günler

Mkiptv4 u bekleyin lutfen. Ne zaman yayinlacak diye sormayin bende bilmiyorum.
Lg onaylayana kadar bekleyecegiz.

Mkiptv4 ün ne farklılığı olacak ustam acaba... Bilgilendirmeniz mümkün mü?
Teşekkür Edenler:
merhabalar bu işte yeniyim bir liste ekledim ama kanal açıldıktan 20 sn gibi bir süre sonra bitti diyip donuyor sorun ne olabilr
Teşekkür Edenler:
(03-06-2019, Saat: 12:48)drsidar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar bu işte yeniyim bir liste ekledim ama kanal açıldıktan 20 sn gibi bir süre sonra bitti diyip donuyor sorun ne olabilr

Linkler size ait degilse bu sorunu lg tvlerde yaşarsınız .
Teşekkür Edenler: /onur
Merhaba. Iptv uyesiyim. Lg webos televizyonumda mk iptv uygulamasına kullanıcı adı sifre vs girdigimde xtream api kısminda 3 tane secenek geliyor.
1 canli izle(sorun yok)
2 sec izle(sorun yok)
3 seriler.( buraya giriş yapamıyorum sanırım mkiptv uygulamasinda güncelleme gerekiyor. Androidden vs girdigimde tüm dizileri izleyebiliyorum. Sorun mktvden izleyememem. ) yardımci olabilecek biri varmı acaba.
Teşekkür Edenler:
(10-06-2019, Saat: 13:09)Gkmn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Iptv uyesiyim. Lg webos televizyonumda mk iptv uygulamasına kullanıcı adı sifre vs girdigimde xtream api kısminda 3 tane secenek geliyor.
1 canli izle(sorun yok)
2 sec izle(sorun yok)
3 seriler.( buraya giriş yapamıyorum sanırım mkiptv uygulamasinda güncelleme gerekiyor. Androidden vs girdigimde tüm dizileri izleyebiliyorum. Sorun mktvden izleyememem. ) yardımci olabilecek biri varmı acaba.

Sorun iptv sağlayıcınızın yanlış yapılandırma yapmasından kaynaklanmaktadır.
Tüm listelerinize ulaşmak için xtream type ı m3u_api seçin
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
MKIPTV 4 yayınlanmıştır.
Tv nize güncelleme olarak gelmediyese uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin lütfen.
Buradan devam edin lütfen http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=434
Teşekkür Edenler: habib723 , #Okifioktay , #sorgumurat , acemi iste

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,589 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: