Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.02/5 - 92 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Xtream Codes Api
Lg MKiptv için Xtream type listesine m3u_api eklenmiştir.
Bu api ile eğer iptv sunucunuz m3u_plus playlist destekliyorsa linkleriniz kategoriler halinde görünecektir.
Ayarlarda göremiyorsanız ayarlar ekranında 1 defa kırmızı tuşa basın lütfen.
Test edip dönüş yapın lütfen.
Merhaba
LG smart tv var ve mkip tv kullanıyorum. Xtrem leri yükledim sinema kanallarını izlerken 20 saniye sonra link alınamadı oynatılamıyor diye hata verip ekran kararıyor. Ama normal sizin portal lardan sinema izlerken hiç bir kopma olmuyor. Bilgi verebilirmisiniz
Teşekkür Edenler:
(26-12-2018, Saat: 01:10)dismos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
LG smart tv var ve mkip tv kullanıyorum. Xtrem leri yükledim sinema kanallarını izlerken 20 saniye sonra link alınamadı oynatılamıyor diye hata verip ekran kararıyor. Ama normal sizin portal lardan sinema izlerken hiç bir kopma olmuyor. Bilgi verebilirmisiniz

Linkler size ait degilse bu sorunu yaşarsınız.
Xtream hesaplar genelde tek kullanicili hesaplardir.
Ayni anda birden fazla kisiizleyemez.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Hocam iyi calışmalar.Ücretli almış oldugumuz ip tv lere video cözünürlügü eklenebilirmi .iptv de Kanal degiştirdigimizde mevcut kanal örnek 1920X1080 gibi.
Teşekkür Edenler:
(27-12-2018, Saat: 22:21)Tekind@r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam iyi calışmalar.Ücretli almış oldugumuz ip tv lere  video cözünürlügü eklenebilirmi .iptv de Kanal degiştirdigimizde mevcut kanal örnek 1920X1080 gibi.

Bu uygulama tarafında lg de böyle bir api bulunmamaktadır.
Farklı yöntemlerle eklemek mümkün, ama calışmayan linkler için uygulamanın stabilitesini bozabilir.
Belki eklerim, şu an için net bir şey diyemiyorum.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , acemi iste , #sorgumurat , Baki07 , Tekind@r
xtrema code linklerine ok.ru openload rapid linkleri nasıl eklerim bir örnekle gösterirseniz sevinirim
Teşekkür Edenler:
(20-01-2019, Saat: 12:51)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xtrema code linklerine ok.ru openload rapid linkleri nasıl eklerim bir örnekle gösterirseniz sevinirim
Mkiptv iptv player dir. Embed link ekleyemezsiniz.
Embed linkler icin mkvod kullanin.
Daha once sorduguuz sorulara portal hazirlama ve link eklemeile ilgili cevaplar verilmis.
Teşekkür Edenler:
mkvod kullanıyorum.mkiptv daha önce kullanıyordum.benim ögrenmek istediğim internette bir çok ts-m3u-m3u8 xtream codecle yapılmış bir çok liste var.ben bunlar nasıl yapılmış linkleri nereye koyupta liste hazırlıyorlar elimde bir çok link var bende bir liste yapıp next 2000 hd cihazda izlemek istiyorum.bu konuda yardım istemiştim.
Teşekkür Edenler:
(20-01-2019, Saat: 16:50)furkan25 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod kullanıyorum.mkiptv daha önce kullanıyordum.benim ögrenmek istediğim internette bir çok ts-m3u-m3u8 xtream codecle yapılmış bir çok liste var.ben bunlar nasıl yapılmış linkleri nereye koyupta liste hazırlıyorlar elimde bir çok link var bende bir liste yapıp next 2000 hd cihazda izlemek istiyorum.bu konuda yardım istemiştim.

Mkiptv kullanimi icin http://www.mkvod.info/mkiptv ye bakin lütfen.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , /onur
Sayın m.kalyon ustam lg netcast tvme kendi iptvlerimi online link olarak ister m3u ister xtream olarak gönderiyorum ama link1 link2 vs.güncellendi falan diyor ama tv ye baktığımda gelmediğini görüyorum.Dosya olarak geliyor ama link olarak gelmiyor.sorun nerede acaba.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: