Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.02/5 - 92 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Xtream Codes Api
(13-11-2018, Saat: 16:16)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2018, Saat: 14:24)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2018, Saat: 13:22)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam bende de bir problem var tam anlamadım nedenini, Ayarlar kısmında Xtream codes api kısmında ben 3 tane iptv  adresi yazıyorum , kullancı adı ve şifresi doğru olduğuna eminim host port hepsi doğru ama malesef xtream kısmında açtığımda eski listelerim geliyor daha önceki iptv listesi geliyor bu neyden kaynaklanıyor acaba kafam karıştı. Bunun local , v2 api, ya da remote ile ilgisi var mıdır acaba.

Dosya olarak da yukleme yaptiysaniz ve onlari kullanmak istemiyorsaniz mkiptv ana ekranda
Mavi tusan basin ve playlist silme kismina girin ve yuklediginiz dosyakari ok uzerine gelip ok e basarak silin. Macaddress-m de yuklefiyseniz onuda silin.
Ana menuye dondugunuzde default ana menu ve en ustte Xtream1 2 ve 3 u goreceksiniz.

Ustam bilgi için teşekkürler... Benim şuan 2 liste tamam ancak 1 tane iptv var xtram IPTV de girmeye çalıştığımda girmiyor . Şöyle söyleyeyim bahsettiğim iptv nin linklerinde Ts, rtmp, m3u8, mkv, mp4 vs yok acaba bundan dolayı olabilir mi çünkü son 2 ayda xtreamcodes kendini güncelledi ve iptvlerin bazılarında kanal linklerinin sonunda uzantıları yok... Diğer 2 iptvlerimde  xtram IPTV kısmında giriş yapabiliyorum. Onlarda uzantı hala mevcut çünkü... Bu durum için bir şeyler yapılabilir mi .. Bu arada Ben açılmayan o iptv mi mkvod da xml dosyası oluşturup izleyebiliyorum...Ayrıca mkiptv arka planıda güzel olmuş elinize emeğinize sağlık...
Normalde xtream codes uzanti degisikligi icin guncelleme yapmistim.
Bilgileri mkiptv@gmail.com a gonderirseniz aksam kontrol ederim.
Teşekkür Edenler:
Ustam gönderdim size
Teşekkür Edenler:
Merhaba. LG Store'daki bence en iyi uygulama. Emeği geçenlere çok teşekkürler.
Tek sorunum Xtream Codes'da tüm kanalları açamıyorum. Örneğin A klasörünü açabilirken B klasörü açılmıyor. Diğer IPTV uygulamaları GSE, SSIPTV vb. aynı klasörleri açmakta. Bu sorun hakkında yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür Edenler:
(15-11-2018, Saat: 21:27)Ralegend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. LG Store'daki bence en iyi uygulama. Emeği geçenlere çok teşekkürler.
Tek sorunum Xtream Codes'da tüm kanalları açamıyorum. Örneğin A klasörünü açabilirken B klasörü açılmıyor. Diğer IPTV uygulamaları GSE, SSIPTV vb. aynı klasörleri açmakta. Bu sorun hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Mkiptv ayarlardan xtream type ı değiştirerek deneyin.
Yine sorun devam ederse bilgilerinizi mkiptv@gmail.com a gönderirseniz kontrol edeyim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , acemi iste
Xtream Type değişikliklerinde Local seçeneği işleri daha da kötü hale getirdi.
v2 seçeneğinde ise klasörlere girebilirken, içinde sadece tek kanal var.
Diğer IPTV uygulamalarında GSE, SSIPTV vb. aynı klasörlerde içerik bolca.
Teşekkür Edenler:
(16-11-2018, Saat: 11:24)Ralegend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtream Type değişikliklerinde Local seçeneği işleri daha da kötü hale getirdi.
v2 seçeneğinde ise klasörlere girebilirken, içinde sadece tek kanal var.
Diğer IPTV uygulamalarında GSE, SSIPTV vb. aynı klasörlerde içerik bolca.

Bilgilerinizi paylasirsaniz sizin kullandiginiz sunucu icin olan hatayi düzeltebilirim.
Bahsettiginiz uygulamalarda ayni yapi kullanmaktadir.
Ama o kadar cok birbirinden farkli xtream sunucu varki bir standarti yajalamak zor.
Ayni sey bu uygulamalar icinde gecerli. Bir uygulamada duzgun gorunen digerinde gorunmemektedir. Buda sunucu sahiplerinin xtream codes yapisinitam bilmeyip eksik bilgi girmesinden kaynaklanmaktadir.
Teşekkür Edenler:
Konu dışı olacak ama;
Uzaktan yüklediğimiz playlisti kategoriler halinde görüntülememiz mümkün müdür?
Teşekkür Edenler:
(16-11-2018, Saat: 22:07)Ralegend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu dışı olacak ama;
Uzaktan yüklediğimiz playlisti kategoriler halinde görüntülememiz mümkün müdür?

Yuklediginiz playlist xtream codes iceriyorsa xtream api kullanarak xml veya online link olarak ekleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
Xtream'de verim alamadım, klasörlerde problem var.
Remote m3u olarak gönderdim TV'ye ancak bu sefer de onlarca kanal tek sayfada, kategori içeriyorlar aslında...
Teşekkür Edenler:
(17-11-2018, Saat: 08:23)Ralegend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtream'de verim alamadım, klasörlerde problem var.
Remote m3u olarak gönderdim TV'ye ancak bu sefer de onlarca kanal tek sayfada, kategori içeriyorlar aslında...

Ayni şeyi tekrar yazacağım.
Bilgilerinizi gönderin kontrol edip api deki hatayı düzelteyim.
Guven sounu yasiyorsaniz iptv saglayicinizdan bana bir test hesabi gondermesini rica edebilirsiniz.

Not: m3u icin yeni bir api eklemeyi dusunuyorum. Daha once bahsettigim gibi asil sorun verilerin standart olmamasi.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: