Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 239 Oy - Ortalama: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GuCLu Cafe ModüL Bölümü
GuCLu Cafe Bölümü, Yeniden bir info yazısı yazmak istemedim bilen biliyor zaten Smile

GuCLu Cafe Yabancı Dizi Cafe Bölümüne Diziay modülü eklenmiştir. Lütfen hata alırsanız dönüş yapın ben beş on farklı linke baktım bir hata göremedim. 

logo.png

Ayrıca Film Cafe'de çalışmayan modüllerle de ilgileniyorum.
Film Cafe de bulunan Bağlanfilmizle deki izleme hataları giderilmiştir.
güçlü ustam öncelikle diziay modül lg smart tvde açılmıyor bilginize birde ustam hint filmi sevenler için bir modül eklersen hint filmi sevenleri sevindirirsin /Şimdiden teşekkürler/
Ara
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , #OKAN PORTAL , teknik80 , Hamza , sampo
Slm guclu usta, acaba mumkunmu yabanci dizi dosyasina onlinedizi.co ekliyebilirmisiniz? Bu sitedeki yabanci diziler 1080p tr altyazili. Ekliyebilirseniz cok sevinirim. Saygilar
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /ismailglr
diziay modülü mkvod da başka açamayan var mı?
Teşekkür Edenler: sampo
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Yabancı Dizi Diziay.com Modul , şimdi denedim sorunsuz açılıyor.

[URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register][/URL]

Ara
Teşekkür Edenler: /*GuCLu , #sorgumurat , #Okifioktay , epic , /ismailglr , karakral99
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Şimdi tekrar denedim sorun yok Modul'e giriliyor.

Ara
Teşekkür Edenler: /ismailglr , sampo
yarbay ustam modüle giriş yapılıyor ama dizileri açmaya gelince açılmıyor.
Ara
Teşekkür Edenler: /ismailglr , sampo
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.aynen yarbat usta siz de lg smart tv mi kullanıyorsunuz evet modüle giriliyor fakat diziler açılmıyor diziler a-z ye degilde karışık gelmiş güçlü usta siteyi yeniden güncellediginde düzelir inşallah
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Simdi denedim Diziay SeyirTURK de aciliyor, 3 dizi denedim , Diziay SeyirTURK te sorunsuz ,cok guzel calisiyor, ellerinize saglik.
Ara
Teşekkür Edenler: /ismailglr , /*GuCLu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi