Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 221 Oy - Ortalama: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GuCLu Cafe ModüL Bölümü
Hdfilmcehennemi, filmakinesi, halen olmuyor dosyalarin icler bos gösteriyor .......
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
İki cevap üstte,mkvod usta ile çeşitli düzenlemeler üzerinde çalışıldığı belirtilmiştir.Biraz sabırlı olalım.Çözüm bulunacaktır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Teşekkür Edenler: /onur
Problem düzeltilmiştir.

Lg tv ler için mkvod ana ekranda kırmızı tuşa bir defa basın.
Android mkvod için Ayarlar--Uygulamalar-MKVOD-clear cache yapın lütfen
mkvod-mkiptv-mktube owner
Teşekkürler problem bende gözükmüyor (Netcast).
Ara
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat , #Okifioktay , #OKAN PORTAL
Çok teşekkürler,bendede sorunsuz çalışıyor (Netcast)
Ara
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL
Güçlü ustam birde şu yabancı dizi bölümü ve anime bölümünde ki anisekai.com modülüne bir el atar mısınız?
Şimdiden çok teşekkürler.
Ara
Teşekkür Edenler: yakamoz01 , abbaas , #OKAN PORTAL
Merhaba güçlü ustam
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. sitesini ekleyebilirsin. Özellikle burda diziler çalışır durumda. Teşekkürler
Ara
Teşekkür Edenler:
merhaba güçlü üstad
uzun biraradan sonra çalışmayan portal 15.09.2017 öğleden önce bi bakayım diye girdim ne göreyim herşey tıkır tıkır çalışıyor.çok sevindimbir film izlemeye başladım yarısından sonra film kesildi portalda daha çalışmadı.Bunu izliyebilmemiz için bizim yapmamız gereken birşey varmı syn üstad varsa bilelim gerekeni yapalım.eger yoksa bakım aşamasında ise beklemekten ve kolay gelsin demekten başka bi çare yok.teşekkürler.(not :philips android tv (55pus7181) ile kodi kullanarak seyirtürk üzerinden izliyorum.benim becerebildiğim bu.bu tv ile başka şekilde izleniyormu bilmiyorum izleniyorsa anlatımlı bir link alabilirim)
Ara
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi