Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.23/5 - 243 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG WebOS DNS Değiştirme
(22-08-2016, Saat: 16:41)Khalilovv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2016, Saat: 09:13)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-07-2016, Saat: 23:41)Egehan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben bi türlü kuramıyorum ne yaptıysam olmuyor 
LG 55UF9509

Mkvod8 gösteriyor ama açılmıyor

lg hesap girişini kontrol edin. tv ayarlar menüsü => genel seçeneğinde hesap yönetimiz girişi yapılması gerekli.

bende premiumu baslatdikdan sonra internet gelene kadar premium oluyo internet gelince yine giris yapma yeri kapaniyo ne yapmaliyim

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=244 bu sayfada denemeler yapanlar çeşitli yöntemlerle kullanabiliyorlar,sizde deneyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın. bu sekilde yazı cıkıyor ıp değişikliği yaptım olmadı
Teşekkür Edenler:
(22-11-2016, Saat: 09:09)kurtbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın. bu sekilde yazı cıkıyor ıp değişikliği yaptım olmadı

Dns ile alakalı değil.
Tv niz ile yükleme yaptığınız pc aynı ağda olmalıdır.

yükleme yapmak için : once tv de MKVOD u acin, ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün ve sonra dosya adını bu mac adresi ile değiştirip yukleme sayfasını açıp yükleme yapin.

Not: Bazı kullanıcılar yanlışlıkla MKIPTV yi açmaktadır. Buna dikkat edin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Arkadaşlar yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.
Lg smart webostv kullanıyorum 4 ay önce modemimi değiştirdim ve sorun başladı. tv internete bağlanamıyor artık. Her kapandığı zaman internetten düşüyor. hatayı düzeltmek için Menü/Gelişmiş/Ağ/Wi-Fi bağlantısı'na tıklıyorum şifre yazmadan modem bağlanılıyor. Son zamanlarda bu işlemi yaptıktan sonra tvyi kapatana kadar idare ediyordu şimdi ise youtube 'da video izlerken bile kopuyor 8.8.8.8 dns ayarı işe yaramıyor. Ne yapabiliriz acaba ?

http://imgim.com/07b919cb-e5ae-45fc-8c2a...36c3ff.jpg
Detay video : https://youtu.be/bJpH1c85O2g
Teşekkür Edenler:
(07-02-2017, Saat: 23:01)Sorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.
Lg smart webostv kullanıyorum 4 ay önce modemimi değiştirdim ve sorun başladı. tv internete bağlanamıyor artık. Her kapandığı zaman internetten düşüyor. hatayı düzeltmek için Menü/Gelişmiş/Ağ/Wi-Fi bağlantısı'na tıklıyorum şifre yazmadan modem bağlanılıyor. Son zamanlarda bu işlemi yaptıktan sonra tvyi kapatana kadar idare ediyordu şimdi ise youtube 'da video izlerken bile kopuyor 8.8.8.8 dns ayarı işe yaramıyor. Ne yapabiliriz acaba ?

Garantiniz bitmediyse lg ile görüşün.
Teşekkür Edenler:
(07-02-2017, Saat: 23:01)Sorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.

tv de ağ bağlantısını iptal edin. tv yi kapatın sonra pc den modem ayarlarına gelip kablosuz ağı farklı bir isimle ve şifre ile yeniden yapılandırın. modemi kapatıp açın. tv açın ağ bağlantısını yeni tanımladığınız kablosuz ağ ile sağlayın büyük ihtimalle düzelecektir. bende modem değiştirmiştim. benzer sorunu yaşamıştım.
Teşekkür Edenler: /onur
Alıntı:tv de ağ bağlantısını iptal edin. tv yi kapatın sonra pc den modem ayarlarına gelip kablosuz ağı farklı bir isimle ve şifre ile yeniden yapılandırın. modemi kapatıp açın. tv açın ağ bağlantısını yeni tanımladığınız kablosuz ağ ile sağlayın büyük ihtimalle düzelecektir. bende modem değiştirmiştim. benzer sorunu yaşamıştım.

Sorun devam ediyor bir işe yaramadı başka öneriniz var mı ne yapmamız gerekiyor?

LG Destek: Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili modeminizin dns modunu otomatik olarak ayarlayınız. Ayar değişikliği yapmak cihazın internete girişini engelleyebilmektedir.
LG Destek: Sorunun devamı halinde farklı bir internet ağına bağlayarak kontrol etmeniz gerekmektedir.Akıllı telefonunuzun modem olarak kullanma özelliği var ise telefonunuzun internetini televizyona bağlayarak kontrol edebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
(11-02-2017, Saat: 17:55)Sorum Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:tv de ağ bağlantısını iptal edin. tv yi kapatın sonra pc den modem ayarlarına gelip kablosuz ağı farklı bir isimle ve şifre ile yeniden yapılandırın. modemi kapatıp açın. tv açın ağ bağlantısını yeni tanımladığınız kablosuz ağ ile sağlayın büyük ihtimalle düzelecektir. bende modem değiştirmiştim. benzer sorunu yaşamıştım.

Sorun devam ediyor bir işe yaramadı başka öneriniz var mı ne yapmamız gerekiyor?

LG Destek: Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili modeminizin dns modunu otomatik olarak ayarlayınız. Ayar değişikliği yapmak cihazın internete girişini engelleyebilmektedir.
LG Destek: Sorunun devamı halinde farklı bir internet ağına bağlayarak kontrol etmeniz gerekmektedir.Akıllı telefonunuzun modem olarak kullanma özelliği var ise telefonunuzun internetini televizyona bağlayarak kontrol edebilirsiniz.

Deneme amaçlı modem değiştirin,yine olmazsa,ustanın dediği gibi,garantiniz devam ediyorsa,lg servisine başvurun.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
TV yi değiştirdim LG 42 den ,LG 55 web os oldu,MKvodu kullanamıyorum.trial versiyon olarak görünüyor,eski kanallarım yok
Teşekkür Edenler:
(23-12-2017, Saat: 22:37)pamuklale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TV yi değiştirdim LG 42 den ,LG 55 web os oldu,MKvodu kullanamıyorum.trial versiyon olarak görünüyor,eski kanallarım yok

Yeni tv niz öncelikle hayırlı olsun.Yeni tv nizin mac adresini mkvod ustaya iletmeniz gerekir.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Online Favori Ekleme(NetCast/WebOS) mkvod 18 41,422 23-09-2019, Saat: 13:42
Son Yorum: mkvod
  LG TV NETCAST? or WEBOS? mkvod 8 31,266 16-01-2018, Saat: 23:13
Son Yorum: evandrodiniz
  LG NetCast DNS değiştirme mkvod 29 71,719 23-12-2017, Saat: 22:37
Son Yorum: Okifioktay
  Tv modelim nedir? NetCast? WebOS? mkvod 2 13,364 30-05-2016, Saat: 16:16
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: