Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.23/5 - 243 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG WebOS DNS Değiştirme
(13-03-2016, Saat: 14:44)alpmir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg ub800 tv kullanıyorum dns ayarları değişmiyor nasıl yapabilirim

1. sayfada anlatıldığı gibi yapabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL
LG 620 S TV AĞ BAĞLANTI SAYFASI BU ŞEKİLDE ÇIKIYOR DNS AYARI YAPAMADIM.
DNS AYARI NASIL YAPILIR BİLEN VARSA ANLATIRSA MEMNUN OLURUM.
AĞ BAĞLANTISI
AĞ DURUMU
SOFT AP
WİFİ-DİRECT
MİRACAST TM/İNTEL'S WİDİ
TV ADIM
Teşekkür Edenler:
AYNEN LG 620 S TV MKVOD 5 KULLANIYORDUM. MKVOD 8 KURAMADIM. FLASH BELLEKTEKİ DOSYAYI TV GÖRMÜYOR.
Aynı sorun bende de var. LG 620S TV var ancak DNS ayarları yok. Nasıl değiştirebilirim. Yardımcı olur musunuz?
Teşekkür Edenler:
(16-03-2016, Saat: 15:54)yertac Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AYNEN LG 620 S TV MKVOD 5 KULLANIYORDUM. MKVOD 8 KURAMADIM. FLASH BELLEKTEKİ DOSYAYI TV GÖRMÜYOR.

Aynı sorun bende de var. LG 620S TV var ancak DNS ayarları yok. Nasıl değiştirebilirim. Yardımcı olur musunuz?

merhaba sanırım tv modeliniz netcast. ancak bu aralar sıkça sorulan soru bu. yanlış uygulamayı tv ye yüklüyorsunuz büyük ihtimalle.

netcast uygulamasını kullanmanız gerekli ve tv niz için dns değiştirme anlatımı aşağıdaki linktedir.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...ETCAST+DNS
Teşekkür Edenler: #Yarbay
55ub830v de dns ayarları nasıl yapılır bulamiyorum
Teşekkür Edenler:
(30-04-2016, Saat: 18:41)Veloman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 55ub830v de dns ayarları nasıl yapılır bulamiyorum

İlk sayfada webos için dns değiştirme resimli olarak anlatılmaktadır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur
LG 32LF630V televizyonum var. Evde Turktelekomun fiber interneti ve tılgın modemi var. görsellerde anlatıldığı gibi tvde dnsi 8.8.8.8 yaptım ancak denemek için tarayıcısını açtım ve hala mahkeme kararıyla engellenmiş siteler web tarayıcısından açılmıyor. bir çözümü var mıdır?
Teşekkür Edenler:
(03-05-2016, Saat: 10:44)STR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG 32LF630V televizyonum var. Evde Turktelekomun fiber interneti ve tılgın modemi var. görsellerde anlatıldığı gibi tvde dnsi 8.8.8.8 yaptım ancak denemek için tarayıcısını açtım ve hala mahkeme kararıyla engellenmiş siteler web tarayıcısından açılmıyor. bir çözümü var mıdır?

yaptığınız dns değişikliği mahkeme kararı ile engellemiş siteleri açmak için değildir. Türkiye desteği olmayan film sitelerine yurt dışından bağlanmış gibi gösterip yayınları izleyebilmek içindir. burada yapılan hiçbir işlem yasalar ile engellemiş olguları delmek veya yasa dışı şekilde kullanmak için değildir.bahsettiğiniz sitelere girmek için çözümü başka şekilde bulmalısınız.
Teşekkür Edenler: #mkvod
(30-05-2015, Saat: 02:20)Yarbay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2015, Saat: 00:58)tyrkisk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu dns'i 8.8.8.8 yapinca ne oluyor usta?
neye faydasi var?

Engelli site veya videoları izleme imkanın oluyor diyelim.

(03-05-2016, Saat: 11:11)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-05-2016, Saat: 10:44)STR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG 32LF630V televizyonum var. Evde Turktelekomun fiber interneti ve tılgın modemi var. görsellerde anlatıldığı gibi tvde dnsi 8.8.8.8 yaptım ancak denemek için tarayıcısını açtım ve hala mahkeme kararıyla engellenmiş siteler web tarayıcısından açılmıyor. bir çözümü var mıdır?

yaptığınız dns değişikliği mahkeme kararı ile engellemiş siteleri açmak için değildir. Türkiye desteği olmayan film sitelerine yurt dışından bağlanmış gibi gösterip yayınları izleyebilmek içindir. burada yapılan hiçbir işlem yasalar ile engellemiş olguları delmek veya yasa dışı şekilde kullanmak için değildir.bahsettiğiniz sitelere girmek için çözümü başka şekilde bulmalısınız.

yarbay'ın konunun 3. mesajında belirttiği şekilde dns değişikliğinin çalışıp çalışmadığını denemek için yaptım. Peki, başka nasıl bir yöntemle çalışıp çalışmadığını öğrenebilirim yardımcı olur musunuz?
Teşekkür Edenler:
dns değiştirdikten sonra tarayıcınızdan google yi açın,giriyorsa dns çalışıyor demektir.hatta bir sayfada açarak deneyebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Online Favori Ekleme(NetCast/WebOS) mkvod 18 41,424 23-09-2019, Saat: 13:42
Son Yorum: mkvod
  LG TV NETCAST? or WEBOS? mkvod 8 31,266 16-01-2018, Saat: 23:13
Son Yorum: evandrodiniz
  LG NetCast DNS değiştirme mkvod 29 71,725 23-12-2017, Saat: 22:37
Son Yorum: Okifioktay
  Tv modelim nedir? NetCast? WebOS? mkvod 2 13,365 30-05-2016, Saat: 16:16
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: