Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 7 Oy - Ortalama: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KURBAN BAYRAMI KUTLAMA ALANI
Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,tüm arkadaşlarımıza,forum üyelerimize hayırlara vesile olmasını temeni ederim.İyi Bayramlar...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Ara
Tüm mkvod ailesinin kurban bayramını kutlarim.
Iyi bayramlar.
Bu geceden itibaren bayram boyunca mkvod, tüm kullanicilara full aktif edilecektir.
mkvod-mkiptv-mktube owner
tüm mkvod ailesinin kurban bayramı mübarek olsun.
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Ara
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Ara
Kurban Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar Sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve huzurlu bayramlar dilerim.
Ara
herkese iyi bayramlar mkvod ailesinin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım
Ara
herkesin kurban bayramı mübarek olsun..
Ara
Cümleten kurban bayraminiz mübarek olsun ...
Ara
Tüm MKVOD kullanıcılarının ve MKVOD'u güzelleştiren, sunan tüm portal sahiplerine ve ustamızın kurban bayramlarını kutluyorum.
Ara
Teşekkür Edenler: abbaas , #mkVOD , /onur , #Okifioktay , acemi iste , /mngma44 , #sorgumurat
bayramınız mübarek olsun. kardeşlik daim olsun
Ara
Teşekkür Edenler: abbaas , #mkVOD , /onur , #Okifioktay , acemi iste , /mngma44 , #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kurban Bayramı Kutlaması sorgumurat 9 1,604 12-09-2016, Saat: 21:53
Son Yorum: oardic19

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi