Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONY Android Tv lerde MKVOD uygulamasını Kurmak
Alıntı:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

isooakdemir adlı bir dostumuzun kardeş uygulamayı sony W855C android tv sine kurulumu nasıl yaptığı anlatımı yukarıdadır.sizde eğer televizyonunuz android ise bu şekilde mkvod uygulamasını kurmayı deneyebilirsiniz. eğer başarılı olabilirseniz nasıl yaptığınıza dair sony bölümünde resimli bir anlatım yaparsanız sizden sonra soracak arkadaşlara bir faydası olur kolay gelsin.

MKVOD Android Uygulaması İndirme Linki Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay , #sorgumurat , #OKAN PORTAL
bu konuyu açmayı uygun gördüm yoksa bu mesaj arada kaynayıp gidiyor.Lütfen Sony Android tv si olup MKVOD android uygulamasını kuran arkadaşlar bu konu altında,hangi model tv ye uygulamayı nasıl kurduklarını açıklayıcı şekilde paylaşırlarsa kendilerinden sonra uygulamayı yüklemek isteyenlere yardımcı olmuş olurlar.Kolay Gelsin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , #OKAN PORTAL , #mkVOD
Ben iki sony android tv ye kurdum vaktim yoktu fotoya. Play storeden herhangi bir file yani dosya görüntüleme programı kurun. Sonra pcde indirdiğiniz mkvod android tv versiyonunu usb ye atıp tv ye takın. Son olarak kurduğunuz file dosya programı ile usb içeriğine girip mkvod android tv apk versiyonuna kumandadan okeyleyin. Tv kurulum için yetki ister gelecek ekrandan yetki verin geri butonu ile geri gelip yükleyin bu kadar basit.  Ancak mkvod tv versiyonunda widget sorununu mkvod usta düzeltmedi ise  program listede gözükmez. Başka bir launcher kurarsanız içinde görünür.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
2EEpQN.jpg
Eyyjzq.jpg
MaajP7.jpg

1GGR4b.jpg

YOOovD.jpg

rJJGQB.jpg

jQQd2G.jpg

rJJGRM.jpg

YOOoJz.jpg

qJJz8W.jpg

Resimleri telefondan attım. Anlatım yapmak telefondan uzun sürer. Resimler bu şekil anlatımda bir mesaj üstte. Sony Android tvlerde kurulum bunun aynı kurulum hali birebir philips android tvlerde geçerli.

GuCLu Cafe VIP çok yakında...
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #sorgumurat , /onur , #Okifioktay
merhaba bende smart vestel tv var
. bu uygulamayı kurabilirmiyiz.
kurabilirsek nasıl olacak.
siteye baktım hiç birşey anlamadım.
tv ye IPtv kurmak istiyorum
Teşekkür Edenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Hayır vestel tv lere mkvod uygulamasini kuramazsınız.
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay , #sorgumurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi