Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

BAĞIŞ: --- Bağış hakkında bilgi almak için

Bu forumda, mkvod uygulamalarında ve türevlerinde paylaşılan linklerin hepsi internet ortamında bulunabilen embed linklerdir. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CICEK PORTAL
Selam MKVOD ailesi sizlere katildigim icin cok mutluyum. Portalimdaki eksiklikleri bildirirseniz sevinirim Herkese Selamlar Big Grin Big Grin
Cicek35,mkvod ailesine katıldığınız için,bizleri mutlu ettiniz.Aramıza hoşgeldiniz,sefa getirdiniz.Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkVOD , /Serkanice
hoşgeldin dostum mkvod da da buluşmak güzel.portal yapıp güncel tutmak zor iş kolay gelsin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkVOD , acemi iste , /Serkanice
merhaba hayırlı olsun. hoş geldiniz aramıza
Huh   Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.     =>    [URL=http://www.mkvod.info/mkvod/member.php?action=register]
Teşekkür Edenler: #mkVOD , #Okifioktay , /Serkanice
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bende sizlerin arasinda olmaktan cok mutluyum herkese tesekkurler ......SELAMLAR
Selamlar usta
Hayırlı olsun!
Başarılar!!
Teşekkür Edenler: abbaas , /onur , #Okifioktay , #OKAN PORTAL
hosgeldin çiçek aramiza katilmani sevindik
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , KartalSPOR , #OKAN PORTAL
Portal konularının uzmanı olmuş siz değerli insanlar, saygılar.

Bir tesadüf sonucu sayfanıza üye oldum.pc için veya android box için portalların tamamını veya aktif portalları kullanabileceğim
indirme linki atarsanız sevinirim.Tşk.ler.
Teşekkür Edenler:
Diğer konu açtığınız başlığı inceleyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi