Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 46 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Vewd(Opera TV Store)
mk iptv yi yüklemek istiyorum kod yollarmısınız
Teşekkür Edenler:
(12-12-2017, Saat: 22:05)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Opera Store(Vewd App Store) sahip Smart tv test kullanıcısı aranmaktadır.
Şu an uygulama test aşamasındadır.
Tester olmak isteyen bana özelden ulaşabilir.

Not: Test için Vestel, Sony, Arçelik,Regal, Hisense gibi Opera Store(Vewd App Store) a sahip tvlerden birine sahip olunmalıdır.

İyi akşamlar; Evimde Hisense marka smart tv var.Mkiptv’yi denemek istiyorum fakat sizin videoda gösterdiğiniz gibi kod oluşmuyor.Birleşik Arap emirliklerinden gelmişti Türkçe menü yok yardımcı olabilirmisiniz.LG tv ve tv box da kullanıyorum uygulamanızı
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Ederim
Teşekkür Edenler:
İyi günler beyefendi. Ben vestel tv vewd app store uygulamasına sahibim mümkünse uygulamanızı denemek ve satın almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.
Teşekkür Edenler:
(31-01-2023, Saat: 02:48)Azo akyol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler beyefendi. Ben vestel tv vewd app store uygulamasına sahibim mümkünse uygulamanızı denemek ve satın almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

mkiptv@gmail.com adresine mesaj yazarak konu hakkında yardım alabilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod
Sistemde şu an problem olduğu için ekleme yapılamamaktadır .
Aktif olduğunda bilgi verilecektir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Hızlı Menü: