Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 46 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Vewd(Opera TV Store)
(04-01-2018, Saat: 15:17)NeTeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Samsung tv de Opera yokki nasıl çalışacak? Met Opera on Demand var. onunda Opera ile bir bağlantısı yok.
operayı ps ye yükledim çok reklam içerikli olduğu için hiç sevmedim.

Hangi cihazlarda Vewd store olduğunu bilmiyorum.
Ama bu sürüm Vewd Store a sahip cihazlar içindir.
İlk sayfada vewd nin desteklediği markalar belirtiliyor.
Orada Samsung olması Samsung Smart tv anlamına gelmeyebilir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
tabiki siz nasıl isderseniz öyle uygulama yaparsınız ama daha önce samsung için yapacağnızı, onuda başka uygulamalardan esinlenmeden
sıfırdan yapacağınızı yazmıştınız. o yüzden beklenti içinde olduk. beklentimiz inşallah son bulmaz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(04-01-2018, Saat: 19:24)NeTeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabiki siz nasıl isderseniz öyle uygulama yaparsınız ama daha önce samsung için yapacağnızı, onuda başka uygulamalardan esinlenmeden
sıfırdan yapacağınızı yazmıştınız. o yüzden beklenti içinde olduk. beklentimiz inşallah son bulmaz.

Samsung Smart Tv için
http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=87
burayı takip edin lütfen.
Fırsat buldukça hepsine bakmaya çalışıyorum.
Teşekkür Edenler: /NeTeS , /onur , #Okifioktay , #sorgumurat
Thumbs Up 

kendi listem ile test ettim oynatmada hiç bir sorun yok benim iptv bakımda olduğu için bazı kanallar kapalıdı ama uydu cihazı gibi hazırlanmış p+ p- tuşları ile kanal geçişi ses açma kısma herşey uydu cihazı siteminden farksız sorunsuz bir uygulama olmuş yapan adminlere teşekkürler Smile
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #mkvod , #Okifioktay
ben arcelik smart tv kullaniyorum admin bende test etmek istiyorum bi yardimci olurmusunuz
Teşekkür Edenler:
(12-01-2018, Saat: 23:25)emirsark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben arcelik smart tv kullaniyorum admin bende test etmek istiyorum bi yardimci olurmusunuz

vewd app store var mı cihazda
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #Okifioktay
Almanyadan yaziyorum, canak olmadigi icin IPTV'ye muhtaciz. Suanda icindeki browser üzerinden veya güncel M3U8 bulabilirsem KODI üzerinden Türk tvlerini izliyebiliyorum, o yüzden ben de test izliyecisi olmak istiyorum.
Bende Telefunken var ve Opera Store (Vewd Store) var üstünde. Daha önce kurcalamistim ama IPTV ile ilgili bisey bulamamistim.
Teşekkür Edenler:
(18-01-2018, Saat: 16:59)mkvr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanyadan yaziyorum, canak olmadigi icin IPTV'ye muhtaciz. Suanda icindeki browser üzerinden veya güncel M3U8 bulabilirsem KODI üzerinden Türk tvlerini izliyebiliyorum, o yüzden ben de test izliyecisi olmak istiyorum.
Bende Telefunken var ve Opera Store (Vewd Store) var üstünde. Daha önce kurcalamistim ama IPTV ile ilgili bisey bulamamistim.
Vewd developer ekranina girip kod olusturup gondereceksiniz ve o ekranda bekleyeceksiniz. Ben onayladiktan sonra ekrandaki uyariyi kabul ettikten sonra uygulamayi gorebileceksiniz. Yani ikimizinde online olmasi gerekiyor.
Simdi gonderirseninz onaylarim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat

vewd app store geliştirici kimliği almak için kumanda tuşalrını kullanarak uygulamarıma gelip ok tuşuna basın sağ tuşa basarak menu kısmına geçip ok tuşuna basın aşağı tuşuyla geliştirici için kimlik kısmına geçin ok tuşuna basın 4 haneli kodunuz hazır gerisi #mkVOD da
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
reis bende arcelik smart tv var opera destekli uygulamayi test etmek istiyorum yardi.ci olurmusun
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: