Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 46 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Vewd(Opera TV Store)
(23-01-2018, Saat: 00:26)emirsark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: reis bende arcelik smart tv var opera destekli uygulamayi test etmek istiyorum yardi.ci olurmusun

Yukarıdaki videodaki gibi id oluştur ve bana gönder.
ID ekranında beklemen gerekiyor.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , caferk06 , #Okifioktay
Mkvod hocam vestel smarttvime geçen hafta mkiptv geliştirici bölümde sorunsuz şekilde yükledin.Öncellikle sana teşekkür ediyorum.Bu konuda destek olduğun için.Fakat kendi m3u linklerimizi yada dosyalrımızı attığımda hiçbirinin açılmadığını gördüm.Liste geliyor kanal isimleri hepsi var fakat başlat dediğimde açıyor gibi görünüyor fakat açmıyor.Birde m3u8 uzantılı bir dosya attım aynı sistem üzerinde farklı bir iptv sağlayıcında denedim orda m3u8 linklerini açıyor.Ama m3u dosyalarını açmıyor.Yani ts. uzantılı dosyalarda sıkıntımı var acaba yardımcı olsan memnun olurum.
Teşekkür Edenler: #mkvod
Arçelik Beko grundig için de düşünüyor musunuz...
Teşekkür Edenler:
(25-02-2018, Saat: 16:09)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arçelik Beko grundig için de düşünüyor musunuz...

MKVOD yani içeriğinde portallar,modüller bulunan ve dizi,film v.s. izlenebilen uygulama.bahsettiğiniz televizyonlar için yakın gelecekte düşünülmüyor.program yapımcısı mkvod usta daha önce birçok kez bu tür televizyonların sdk larının bu tip uygulama geliştirmeleri için uygun olmadığını belirtmişti.

MKİPTV yani kendinize ait ip tv linklerini oynatmaya yarayacak uygulamayı ise eğer televizyonunuz Opera TV Store destekliyorsa.bu konuda anlatıldığı gibi ustayla iletişime geçip test edebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , /NeTeS , #sorgumurat
öm attım bekliyorum sayfada admin
Teşekkür Edenler:
(12-12-2017, Saat: 22:05)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Opera Store(Vewd App Store) sahip Smart tv test kullanıcısı aranmaktadır.
Şu an uygulama test aşamasındadır.
Tester olmak isteyen bana özelden ulaşabilir.

Not: Test için Vestel, Sony, Arçelik,Regal, Hisense gibi Opera Store(Vewd App Store) a sahip tvlerden birine sahip olunmalıdır.

Benim tvm vestel smart TV vewd uygulaması var rica etsem mkiptv test alabilirmiyim
Teşekkür Edenler:
(13-12-2017, Saat: 01:07)axiom2005 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017, Saat: 22:05)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Opera Store(Vewd App Store) sahip Smart tv test kullanıcısı aranmaktadır.

Not: Test için Vestel, Sony, Arçelik,Regal, Hisense gibi Opera Store(Vewd App Store) a sahip tvlerden birine sahip olunmalıdır.

Hocam ben test için gönüllüyüm, VESTEL tv var elimde. Opera store yüklü

Bendede vestel smart TV var bende test almak istiyorum
Teşekkür Edenler:
mkvod ustanın forumda online olmasını bekleyin,test yapabilmek için mkvod usta ve sizin aynı anda forumda online olması gerekiyor.usta genellikle bu saatlerde forumda olur ama kendisi şuan işte veya müsait olmayabilir.usta foruma girince sizinle irtibata geçecektir.
Teşekkür Edenler:
(23-04-2018, Saat: 22:40)Zorbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-12-2017, Saat: 01:07)axiom2005 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam ben test için gönüllüyüm, VESTEL tv var elimde. Opera store yüklü

Bendede vestel smart TV var bende test almak istiyorum

1. mesajı okuyun ve ID oluşturup özelden gönderin.
Teşekkür Edenler:
(23-04-2018, Saat: 22:52)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod ustanın forumda online olmasını bekleyin,test yapabilmek için mkvod usta ve sizin aynı anda forumda online olması gerekiyor.usta genellikle bu saatlerde forumda olur ama kendisi şuan işte veya müsait olmayabilir.usta foruma girince sizinle irtibata geçecektir.

Kardeş bu özelden msj atma olayı özel msjlar yazan yerdenmi msj atçaz yardımcı olurmusun rica etsem
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: