Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 46 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Vewd(Opera TV Store)
Ustam bir arkadaşımda vestel var tvye mkiptv yüklemek istiyor.. Müsaitseniz kodu yazacam
Teşekkür Edenler:
(25-04-2019, Saat: 21:58)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam bir arkadaşımda vestel var tvye mkiptv yüklemek istiyor.. Müsaitseniz kodu yazacam

1. Sayfada yazdigi gibi mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
Teşekkür Edenler:
bende test etmek istiyorum teşekürler
Teşekkür Edenler:
VEWD altayapı değişikliğinden dolayı test aşamasındaki uygulamaları kaldırmış görünüyor.
Uygulama tekrar eklendiğinde bilgi verilecektir.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , acemi iste , abbaas
(26-05-2019, Saat: 23:48)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VEWD altayapı değişikliğinden dolayı test aşamasındaki uygulamaları kaldırmış görünüyor.
Uygulama tekrar eklendiğinde bilgi verilecektir.

Şu anda Vestel TV'den hiç bir IPTV uygulaması çalışmıyor.Bilmiyorum diğer Vestel TV'lerde durum nasıl. Uygulamanız çok güzel özellikle de xtreme codes desteği olması super dört gözle bekliyorum. Kısa zamanda gelir umarım.
Teşekkür Edenler:
Hocam merhaba;

Bende vestel tv bulunmakta (vewd app store var)
mkiptv yüklemek istiyorum fakat test aşamasındaki uygulamaları kaldırmış dediniz.
mkiptv yükleyemeyeceğiz mi?
Alternatif yolu yok mu
Teşekkür Edenler:
(20-07-2019, Saat: 16:44)ozgurkoc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam merhaba;

Bende vestel tv bulunmakta (vewd app store var)
mkiptv yüklemek istiyorum fakat test aşamasındaki uygulamaları kaldırmış dediniz.
mkiptv yükleyemeyeceğiz mi?
Alternatif yolu yok mu

Su an MKIPTV aktif durumdadir.
Id olusturmadan once mkiptv@gmail.com ile iletisime gecin lütfen.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Vestel TV'de VEWD App Store'dan uygulamanızı kullanıyorum. Uygulama çok güzel elinize sağlık. Fakat uygulama içinden geri(BACK) tuşuna basınca uygulamadan çıkıyor. Ayrıca geri tuşu böyle çalıştığı içinde kanal listesinde bir önceki listeye dönülemiyor. Yani örneğin bir kategoriye girince geri dönüp diğer kategoriye geçilemiyor.
Teşekkür Edenler:
(17-08-2019, Saat: 09:19)alimert801 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vestel TV'de VEWD App Store'dan uygulamanızı kullanıyorum. Uygulama çok güzel elinize sağlık. Fakat uygulama içinden geri(BACK) tuşuna basınca uygulamadan çıkıyor. Ayrıca geri tuşu böyle çalıştığı içinde kanal listesinde bir önceki listeye dönülemiyor. Yani örneğin bir kategoriye girince geri dönüp diğer kategoriye geçilemiyor.

Bununla ilgili bir duzenleme yapacagim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
BACK tuşu için düzenleme yapılmıştır.
Uygulamayı Versiyon 3.2.2 olarak görüyorsanız test edebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: /onur , KartalSPOR , #sorgumurat , #Okifioktay , #OKAN PORTAL

Hızlı Menü: