Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.2/5 - 10 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncellenmeyen Portallar - Çalışmayan Portallar
Selam Arkadaşlar,

Mkvod uygulamalarının daha iyi hale gelebilmesi adına, sizden yardım istiyoruz.

Bu başlık altında sadece ve sadece aylardır güncellenmeyen veya çalışmayan portal yada portal bölümlerini yazmanızı istiyoruz.

Bu şekilde biraz çeki düzen vermek istiyoruz uygulamaya.

Lütfen başlık altında şu modül çalışmıyor diye yazmayınız ilgili portal konusuna yazınız.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
güncelllenenler mkvod -güçlü- azerbeijan -
Teşekkür Edenler: ramezan , #Okifioktay , sefaizmir1956 , cevatkelle43
sansar webmedia güncellendi herhalde kimse ugramiyor.
#alex portal hiç bir güncelleme yok #azerbaijan portalda aynı #cem portal oda öyle #custave portalda aynı #gliser portalda aynı #kanalmuş portalda aynı #moun portalda aynı #okan portal yüzünü gören cennetlik #turis portalda keza öyle bu portallar şimdilik pek aktif değil
Güncelleme yapılmayan portalları,bilse bilse Teknik80 nickli kullanıcımız tesbit edebilir. Smile
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: abbaas , /onur , cevatkelle43
(17-04-2018, Saat: 19:51)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güncelleme yapılmayan portalları,bilse bilse Teknik80 nickli kullanıcımız tesbit edebilir. Smile

Akşam akşam hiç güleceğim yoktu Smile
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , cevatkelle43
(17-04-2018, Saat: 20:07)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-04-2018, Saat: 19:51)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güncelleme yapılmayan portalları,bilse bilse Teknik80 nickli kullanıcımız tesbit edebilir. Smile

Akşam akşam hiç güleceğim yoktu Smile

okifi ustam beni anmışsın bende madem beni andın bende yazayım o zaman mkvod u en çok kullanan eski üyelerden biri olarak cem portal bu aralar host problemi yaşıyor galiba ilk açıldığı zamanlar iyiydi , okan portal , el turko portal yeni eklendi ama içindeki dosyalar boş hatalı link yazıyor , mount oto portal
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , abbaas , nunoglu , cevatkelle43
(17-04-2018, Saat: 17:29)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: #alex portal hiç bir güncelleme yok #azerbaijan portalda aynı #cem portal oda öyle #custave portalda aynı #gliser portalda aynı #kanalmuş portalda aynı #moun portalda aynı #okan portal yüzünü gören cennetlik #turis portalda keza öyle bu portallar şimdilik pek aktif değil

teşekkürler , sende çalışmayan bütün portalları yazmışsın zaten Smile mkvod u sende benim kadar beğenen takip eden birisin tabiki burada mkvod u kulananlar ilgiyle takip edenler bu konuya yazarlar biz en çok güçlü cafeyi izliyoruz ailece
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , abbaas , nunoglu , sefaizmir1956 , cevatkelle43
bende öz eleştiri yapayım. işlerimin yoğunluğu evde akşamları teknolojiden uzak durmak adına telefon dahil elektronik eşyaları kullanmadığımızdan güncelleme yapamıyorum. beni tanıyanlar gündüz nöbetçisi olduğumu ve bütün portal güncellemerini işyerinde yaptığımı biliyor. işlerim bir süre daha yoğun olacak ama bu sürede portalda yapısal değişiklik ve güncelleme planlarım sürüyor.
Bizim de amacımız en azından aylardır foruma uğramayan, aylardır güncelleme yapmayanları tesbit etmek. Tahminimce 10 portal kesin bu şekilde. Çalışmayan güncelleşmeyen 100 portal yerine sağlam 10 portal daha iyidir diye düşünüyorum.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Calismayan linki uygulamada ki tam yolu bile belirtme mkvod 0 1,882 20-04-2019, Saat: 19:56
Son Yorum: mkvod
  Çalışmayan portallar mkvod 2 5,920 25-08-2015, Saat: 08:52
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: