Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.2/5 - 10 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güncellenmeyen Portallar - Çalışmayan Portallar
(11-10-2019, Saat: 09:23)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-10-2019, Saat: 23:26)pekerahmt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü hocam hayırlı geceler the good doctor linklerini güncelleme misiniz 1.sezonda çalışmayan linkler var diğer sezona geçenedim

Ben tek tek link eklemiyorum. Modülde ne varsa o gelir otomatik.

Ayrıca 21 Ekim'e kadar tatilde olacağım için foruma uğrayamayacağım. Bu anlamda düzeltmede olmayacak.

...
Teşekkür Edenler:
Güclü usta 21 Ekim tarihine kadar izinde olduğunu yazmıştı daha önce,gelince çalışmayan bazı modülleri düzenleyecektir mutlaka ama bazı modüller tamamen sistem değiştirdi örneğin sizin örnek verdiğiniz HDfilmcehennemi artık videoları sadece kendi özel playerine yüklüyor bu playerdaki seçeneklerden sadece fembed olanları oynatılabiliyor (webos ve android MKVOD uygulamalarında,Netcast tv ler Fembed linkleri çalıştıramıyor.).Diğer playerların lg tv lerde oynatılamadığını söylemişti mkvod usta yani izlemek istediğiniz filmde Fembed alternatifi yüklemişse site izleyebiliyorsunuz yoksa izleyemiyorsunuz.
yine bazı modüller artık farklı güvenlik önlemleri alıyor cloudflare,dos koruması v.s. (mesela jetfilm cloudfare yani ip kontrolü yapıyor ) kısacası siteyi hazırlayan kişi, sitenin modülü yapılamasın,siteye 3. uygulamalardan değil direk browser üzerinden girilsin diye engelleme yapıyor.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , acemi iste , #sorgumurat , /*GuCLu , m_cmlc
(20-10-2019, Saat: 22:22)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güclü usta 21 Ekim tarihine kadar izinde olduğunu yazmıştı daha önce,gelince çalışmayan bazı modülleri düzenleyecektir mutlaka ama bazı modüller tamamen sistem değiştirdi örneğin sizin örnek verdiğiniz HDfilmcehennemi artık videoları sadece kendi özel playerine yüklüyor bu playerdaki seçeneklerden sadece fembed olanları oynatılabiliyor (webos ve android MKVOD uygulamalarında,Netcast tv ler Fembed linkleri çalıştıramıyor.).Diğer playerların lg tv lerde oynatılamadığını söylemişti mkvod usta yani izlemek istediğiniz filmde Fembed alternatifi yüklemişse site izleyebiliyorsunuz yoksa izleyemiyorsunuz.
yine bazı modüller artık farklı güvenlik önlemleri alıyor cloudflare,dos koruması v.s. (mesela jetfilm cloudfare yani ip kontrolü yapıyor )  kısacası siteyi hazırlayan kişi, sitenin modülü yapılamasın,siteye 3. uygulamalardan değil direk browser üzerinden girilsin diye engelleme yapıyor.

Çok sağ olun bilgi verdiğiniz için bilgim yoktu sitelerin kendinden kaynaklanıyor demek ki.
Teşekkür Edenler:
Güclü cafe yerli-yabancı diziler görünmüyor. Filmleri görünüyor ama açmıyor. Yardım edebilirmisiniz?
Teşekkür Edenler:
güçlü usta yabancı diziler modülünde bende sadece diziyo modül çalışıyordu ve oradan izliyordum dizileri ama dün o modül de gitti bir ilgilenebilir misin lütfen
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar aşırı derecede engelleme var. Diziyo , Dizist vs. engellemeler kalkarsa yeniden aktif olacaktır. Dizibox dün engellemeleri kaldırdı vidmoly ve okru linkleri dün akşam kontrol ettiğimde çalışıyordu. Diziay embedleride nedense çok geç çözülüyor bazen embede basıyorum 1 dk sonra geliyor ve fembed linkleri bilindiği üzere bazı lg tv modellerinde çalışmıyor. Bende yabancı dizi izleyen biri olarak arka planda uğraşıyorum. Boş vaktim oldukçada yeni düzenlemeler yapılacak.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
(10-11-2019, Saat: 14:21)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar aşırı derecede engelleme var. Diziyo , Dizist vs. engellemeler kalkarsa yeniden aktif olacaktır. Dizibox dün engellemeleri kaldırdı vidmoly ve okru linkleri dün akşam kontrol ettiğimde çalışıyordu. Diziay embedleride nedense çok geç çözülüyor bazen embede basıyorum 1 dk sonra geliyor ve fembed linkleri bilindiği üzere bazı lg tv modellerinde çalışmıyor. Bende yabancı dizi izleyen biri olarak arka planda uğraşıyorum. Boş vaktim oldukçada yeni düzenlemeler yapılacak.

valla bende lg tv var hdcehennem ıcındekı turkce dublaj fılmlerın fembed lınklerı acılmıyor sunucu hatası alıyorum
Teşekkür Edenler:
Fembedler çalışmıyor Sad
Teşekkür Edenler:
Fembed linkleri Netcast tv lerde tv sertifikası desteklemediği için çalışmaz, Webos ve Android MKVOD uygulamalarında çalışır ve şuan bir sorun yok çalışıyor.

Güçlü kafe deki Modülleri kullanan arkadaşlar yukarıda Güclü usta bahsetti siteler çeşitli korumalar uyguluyor linklerinin çekilmemesi için, bu korumalar yüzünden bazı modüllerde sorun yaşıyorsunuz.örneğin yabancı dizi izledeki diziay modülüne girip yeni eklenenlerden bir tane fembed linkini deneyebilirsiniz bu sitede şuan için engelleme olmadığından Webos tv veya android de Fembed linki çalışacaktır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , ypinar , muce , #sorgumurat , abbaas , acemi iste
Selam benim Lg TV de şu an güçlü portalda film izlemek isteyince hiçbir film portalunda filimleri açılmıyor ve treiler bile açılmıyor
Eskiden en hızlı Lg TV de ki mkvod idi şimdi baya bir sorun var Android apps den açılıyor Amazon TV den açılıyor ama Lg de sıkıntı var bendeki TV 3d olan model
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Calismayan linki uygulamada ki tam yolu bile belirtme mkvod 0 1,902 20-04-2019, Saat: 19:56
Son Yorum: mkvod
  Çalışmayan portallar mkvod 2 5,956 25-08-2015, Saat: 08:52
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: