Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.95/5 - 246 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m3u dosyalarını standart xml yapmak
arkadaşlar ücretli olarak ıp tv paketi aldım  linkler pc de çalışmakta  m3u formatında  fakat m3u yu xml olarak yaptığımda  local 1de  sadece kanalların isimleri çıkıyor ama kanallar açılmıyor . yardımcı olabilecek varmı
Teşekkür Edenler:
(11-08-2015, Saat: 18:06)KEOPS2019 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar ücretli olarak ıp tv paketi aldım  linkler pc de çalışmakta  m3u formatında  fakat m3u yu xml olarak yaptığımda  local 1de  sadece kanalların isimleri çıkıyor ama kanallar açılmıyor . yardımcı olabilecek varmı

Kanallara tıkladığınızda herhangi bir uyarı vermiyormu.?
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
(11-08-2015, Saat: 18:06)KEOPS2019 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar ücretli olarak ıp tv paketi aldım  linkler pc de çalışmakta  m3u formatında  fakat m3u yu xml olarak yaptığımda  local 1de  sadece kanalların isimleri çıkıyor ama kanallar açılmıyor . yardımcı olabilecek varmı
yanlış bilmiyorsam ücretli ip tv'lerin mkvodda çalışabilmesi için mkvod ustayla iletişime geçilmesi gerekiyor.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #Okifioktay , #sorgumurat
(11-08-2015, Saat: 18:57)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanlış bilmiyorsam ücretli ip tv'lerin mkvodda çalışabilmesi için mkvod ustayla iletişime geçilmesi gerekiyor.

İşte bahsettiğim tam'da bu içerikli bir UYARI çıkması gerek.
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat
(11-08-2015, Saat: 19:23)KEOPS2019 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayır herhangi bir uyarı çıkmıyor

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , #OKAN PORTAL
YA Ben Web os yüklemek yok TV'de bana ama benim xml ama yükü ve tüm açık 2.0 mkvod 9
Teşekkür Edenler:
(22-10-2016, Saat: 03:27)jesusve Adlı Kullanıcıdan Alıntı: YA Ben Web os yüklemek yok TV'de bana ama benim xml ama yükü ve tüm açık 2.0 mkvod 9

Please write in English
Teşekkür Edenler:
mkvod9 LG apps'te yayınlanınca haliyle yabancı üyeler de gelmeye başladı. Smile
Teşekkür Edenler:
Hello Mr. Onur, exploring the Internet for good luck I found your project for converting text to xml. I am a first year student in Computer Science in direction and have an obligation to do a similar project like yours to convert to text in xml. I ask of you sent me if you can with the part of the code and this project was to make minor changes and to complete the project successfully in C #.

If you send me this project I had great respect for you.
Thank you in advance.
Email: hysen.b14@gmail.com
Teşekkür Edenler:
m3u dosyasını yapmak için poragramı lazım bana yollarmısınız
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: