Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.81/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Box Tavsiye, Tartışma, Fikir Alışverişi
diziay ve sinemopol için aynı mesajı atacaktım , aynısı atılmış netcast artık çöpe doğru gidiyor , LG yeni nesil tv leri satmak için böyle bir karar almış olabilir , yapacak bir şey yok , mkvod için android box önerisi olan varmı , bir yardımcı olabilirmisiniz , veya android box gibi şeylerde çalıştırabilirmiyiz.
Teşekkür Edenler: /onur
(16-10-2018, Saat: 14:00)kaptancort Adlı Kullanıcıdan Alıntı: diziay ve sinemopol için aynı mesajı atacaktım , aynısı atılmış netcast artık çöpe doğru gidiyor , LG yeni nesil tv leri satmak için böyle bir karar almış olabilir , yapacak bir şey yok , mkvod için android box önerisi olan varmı , bir yardımcı olabilirmisiniz , veya android box gibi şeylerde çalıştırabilirmiyiz.

2018 yılına ait antutu apk performansı aşşağıdaki listede var en üsttekileri araştırabilirsiniz tabi bütçenize uygun olanı seçip almak sizin bileceğiniz iş.naçizhane önerilerim ise en az 2gb ram,4K desteklemesi  (H.265 HEVC) ve mümkün olan en yüksek android sürümü olması. malum onlarda kapitalizmin çarklarına uyuyor belli bir süre sonra bir çok uygulama düşük android sürümlerinde çalışmıyor.dediğim gibi gerisi sizin ekonomik şartlarınıza bağlı şahsen ben k2 pro android kullanıyorum ve şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım.sizin uydu alıcısına ihtiyacınız yoksa tunerli bir androidbox satın almayın çünkü extra bir maliyet eklenir.listede üç aşşağı beş yukarı fiyatlarıda yazıyor bunların çoğu aliexpres gibi sitelerde satılıyor orayı inceleyebilirsiniz.

netflix-tv-box-select-play-full-hd-4k-ultra-hd-p03.jpg

Buda büyütebileceğiniz orjinal resim
https://www.it24hrs.com/wp-content/uploa...hd-p03.jpg
xiaomi mi box kullanıyorum fiyat/performans epey memnun edici
Teşekkür Edenler: /onur , kaptancort
Konuyu bence yetkisi olan başka bölüme taşısın.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: kaptancort , /onur , yakamoz01 , acemi iste , yavuz demirbaş
(17-10-2018, Saat: 10:17)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu bence yetkisi olan başka bölüme taşısın.

Kendim taşıdım Smile

Android Box Tavsiye, Tartışma, Fikir Alışverişi için açılmış bir konu. 
Yazılan yorumları taşımak için açılmıştır. 
Buradan da devam edilebilir konuya.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , yakamoz01 , #Okifioktay , kaptancort , acemi iste
Cahilliğimi mazur görün, yanıtlarsanız sevinirim.

1) Bu Andorid box ların kumandasından, doğrudan tv yayınını izliyebiliyor muyuz.
2) Ben lg nin dahli uydu alıcısını kullanıyorum, uydu alıcılı bir andorid box a mı ihtiyacım var?
3) Andorid box lara google play store daki herhangi bir oyunu yükleyip çalıştırabiliyor muyuz?
4) Andorid box'a usb üzerinden harici harddisk takabilir miyiz?
Teşekkür Edenler:
(07-11-2018, Saat: 15:34)izzethan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cahilliğimi mazur görün, yanıtlarsanız sevinirim.

1) Bu Andorid box ların kumandasından, doğrudan tv yayınını izliyebiliyor muyuz.
2) Ben lg nin dahli uydu alıcısını kullanıyorum, uydu alıcılı bir andorid box a mı ihtiyacım var?
3) Andorid box lara google play store daki herhangi bir oyunu yükleyip çalıştırabiliyor muyuz?

merhaba

1. madde de tam ne demek istediğinizi anlamadım. ancak kutuyu tv bağladığınızda mkvod box uygulaması ile mevcut içeriklere ulaşıp izleyebilirsiniz.

2. bu tamamen tercih meselesi. dahili uydu alıcısından memnunsanız gerek olmayabilir.

3. bir çok uygulama yüklenebilmektedir. ancak oyun konusunda hepsi çalışmayabilir. denemeniz gerekmektedir.

4. harici disk takılabilir. cihazınızdaki usb portu sayısı kadar bellek takabilirsiniz. hatta kablosuz klavye mouse seti takıp kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: izzethan , acemi iste
(07-11-2018, Saat: 15:57)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2018, Saat: 15:34)izzethan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cahilliğimi mazur görün, yanıtlarsanız sevinirim.

merhaba

1. madde de tam ne demek istediğinizi anlamadım. ancak kutuyu tv bağladığınızda mkvod box uygulaması ile mevcut içeriklere ulaşıp izleyebilirsiniz.

2. bu tamamen tercih meselesi. dahili uydu alıcısından memnunsanız gerek olmayabilir.

3. bir çok uygulama yüklenebilmektedir. ancak oyun konusunda hepsi çalışmayabilir. denemeniz gerekmektedir.

4. harici disk takılabilir. cihazınızdaki usb portu sayısı kadar bellek takabilirsiniz. hatta kablosuz klavye mouse seti takıp kullanabilirsiniz.

Ek olarak,
Dvb/s2 alırsanız,direk tv kanallarınıda izlersiniz.Sadece box olanlarda mevcut.
Android telinizde yapabildiğiniz tüm işlemleri,kutunuzda da yapabilirsiniz.
Lg tv lerde,kanal düzenlemede Sil tuşu olmadığından fazla kanalları, box cihazda silebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: izzethan
(07-11-2018, Saat: 15:57)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

merhaba

Merhaba, teşekkür ederim.

Madde 1 de kastettiğim, sadece Android box kumandası kullanmak istiyorum, tv kumandasına gerek kalmadan, andorid box ın kumansı ile mkvoddan çıkıp tv izleyebilecek miyim?

Madde 2 de aynı şekilde, diyelim dahili uydu alıcısını kullanıyorum, her halükarda tv kumandasına ihtiyacım olacak mı?

Madde 4 açıklamışsınız, bu harici diske google play uygulamarını da yükleyebilir miyim, yoksa onların illa andorid box ın dahili belleğine yüklenme zorunluluğumu var? Bunu şunun için soruyorum, andorid box alırken dahili diskini yüksek tutma zorunluluğum var mı?
Teşekkür Edenler:
Android box ile,zaten tv izleyebilirsiniz.Ayrıca mkvod sürümlerini de rahatlıkla boxta kullanabilirsiz.Ayrıca tv ye ihtiyaç duymazsınız.
Tv kumandasını,sadece tv nizi açma ve kapamada kullanacaksınız.
İzlediginiz kanalları,harici diske kaydedip,sonra izleyebilirsiniz.
Harici diske oyun kurma konusunu,diğer forumlarda araştırınız.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: izzethan , #sorgumurat

Hızlı Menü: