Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.74/5 - 27 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Linkler ve Playlistler
çok teşekkürler.. Büyük hizmet..
Teşekkür Edenler:
Portalları yükledim ama çoğu link boş yada açılmıyo yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür Edenler:
(06-06-2020, Saat: 01:02)Hayduryus909 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portalları yükledim ama çoğu link boş yada açılmıyo yardımcı olabilir misiniz?

Diğer portalları deneyiniz.Açmaya çalıştığınız link,kendi sitesinden de silinmiş olabilir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /NeTeS , acemi iste
arkadaşlar lg smasrt tv var.mkvod  yükledim ama bir şey yükleyemiyorum. yoksa çalışmıyormu. yardım
Teşekkür Edenler:
(11-11-2020, Saat: 19:01)Sedat1978 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar lg smasrt tv var.mkvod  yükledim ama bir şey yükleyemiyorum. yoksa çalışmıyormu. yardım

Selam arkadasim burayi incelersen yardimci olur

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #Okifioktay , acemi iste
Selam
Admin yada Moderatörlere özel mesaj gonderemiyorum engel felan yaziyor yardim ederseniz sevinirim Televizyonum kirildigi icin degistirmek zorunda kaldim Mac adresi'de degisti önce full olarak kullandigim Mkvod artik yeni Mac adresimde Trial bir el atabilirmisiniz acaba simdiden Tesekkür ederim
Teşekkür Edenler:
(05-12-2020, Saat: 17:18)bagatur58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam
Admin yada Moderatörlere özel mesaj gonderemiyorum engel felan yaziyor yardim ederseniz sevinirim Televizyonum kirildigi icin degistirmek zorunda kaldim Mac adresi'de degisti önce full olarak kullandigim Mkvod artik yeni Mac adresimde Trial bir el atabilirmisiniz acaba simdiden Tesekkür ederim

Full sürüm kullanmak istiyorsaniz Her bir cihaz icin ayri aktivasyon yapmalisiniz.
mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
Teşekkür Edenler: bagatur58 , #sorgumurat , acemi iste
Selam arkadaşlar. yeni portal varmı ? adminin sunduğu portal .xml dosyasını kullanıyorum ama çoğu içerik çalışmıyor. yeni ve çalışan portal varsa banada verin lütfen. teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(16-01-2021, Saat: 15:22)samxal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam arkadaşlar. yeni portal varmı ? adminin sunduğu portal .xml dosyasını kullanıyorum ama çoğu içerik çalışmıyor. yeni ve çalışan portal varsa banada verin lütfen. teşekkürler

xml listesinde hangi portallar mevcut ise,hepsini görebilirsiniz,yada kendi portalınızı yaparak izleyebilirsiniz.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=10
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #sorgumurat
MKVOOD AÇILMIYOOR.SORUN MU VAR.TESKLER.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: