Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.74/5 - 27 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paylaşılan Linkler ve Playlistler
çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. portalları lg web os tv'imde kullanıyorum.
Teşekkür Edenler: m_cmlc
portallar.xml güncel midir? Teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
(07-04-2020, Saat: 10:42)myefsane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: portallar.xml güncel midir? Teşekkürler.

portallar.xml listesi gunceldir ama icinde guncellemeyi birakmis portallar mevcuttur.
Teşekkür Edenler:
teşekkürler mutlu ve sağlıklı günler
Teşekkür Edenler: isaakalan
Arkadaşlar çoğu dizi ve filmi izleyemiyorum nedense her zaman link alınamadı,tanımlanamayan hata gibi uyarılar alıyorum nedeni nedir?
Teşekkür Edenler:
Örnek vermeden çoğu diye yazdığınız için bende genel bilgiler vereyim.
Link alınamadı : Bu hatayı alıyorsanız
A-izlemek istediğiniz link büyük ihtimalle telif hakları yüzünden uplaud edildiği video paylaşım sitesinden kaldırılmıştır.
B-izlemek istediğiniz link parseri yapılamayan yani uygulama üzerinden açılmayan bir linktir.

tanımlanamayan hata : Bu hatayı alıyorsanız
izlemek istediğiniz linki büyük ihtimalle kullanmış olduğunuz sistem playeri desteklemiyordur

izlenemeyen linkleri neden izlenemediğini genel olarak bir kere daha sıralayalım.

1-İzlemek istediğiniz video Telif hakları yüzünden silinmiştir.
2-İzlemek istediğiniz video yu kullandığınız Tv desteklemiyordur (özellikle LG eski Netcast tv lerde bu çok sık görülür.Çünkü Lg bu tv lere desteğini çekti sayılır)
3-İzlemek istediğiniz video kısıtlama yapıyordur. (bazı videolar ülke kısıtlaması yapıyor özellikle youtube da)
4-İzlemek istediğiniz video eğer Güclü kafede ise buradaki modüllerin orjinal siteleri videoları başka siteler ve uygulamalar kullanmasın diye şifrelemiştir.
5.izlemek istediğiniz video portal veya modülde yanlış eklenmiş olabilir.
6.İzlemek istediğiniz video 3.uygulamalarda çalışmaması için videouplaud sitesi tarafından engellenmiştir. (bu linkler sadece video uplaud sitesi üzerinden izlenebilir)

Daha çok detay için aşşağıdaki konuları okuyun.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=241
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057
slm emeginize saglik
ben sizin youtubedaki sekil yampmaya calisiyorum fakat,xml dosyai saklayamiyorum hani mac nr ve sonu .xml ile kayited diyor aynisini yapmaya calisiyorum olmuyor
Teşekkür Edenler:
siz sonuna .xml yazmayacaksiniz 1. mesajdan indirdiğiniz dosyanın üzerine gelip mause ile sag tık yapın secenekler çıkacak bu seçeneklerden ''yeniden adlandır'' üzerine gelip televizyonunuzdaki 12 haneden oluşan MAC adresinizi (sadece mac adresi noktalama işareti veya önüne sonuna hiçbirşey eklemeyin) yazıp kaydedeceksiniz (enter tuşuna basacaksınız) o kadar.sonra bu dosyayı tv nize göndereceksiniz bitti gitti.

Konunun 1.Mesajından indirdiğiniz dosyanın üzerine gelip mause ile sağ tık yapın seçeneklerden aşşağıdaki gibi yeniden adlandırı seçin ve dosyanın ismini 12 haneli mac adresiniz olarak değiştirin.

slide_16.jpg

Dosya bu şekilde gözükecek (abc diye yazdığım sizin 12 hanelik MAC adresiniz başında sonunda arada hiçbirşey yok sadece 12 hanelik mac adresi)

v5REOF.png
bir sürü portal güncel olmadığı için filmlerin link alamadı uyarısı alıyorum. güncel portal listesini paylaşabilecek olan varmı? çünkü favori listeside çalışmıyor. bağış istiyor ama şu an bağışlarda kapalı. sistemde yeniyim. istediğim film linklerini eklemenin bir yolu yokmu? çünkü hangi filme tıklasam açmadı. çok saçma. yotube linklerini açıyor. film izleyemedikten sonra kullanmamızın ne anlamı var?Sad
Teşekkür Edenler:
MKVOD çeşitli video paylaşım sitelerinden alınan video embed linklerini oynatmaya yarayan bir media playerdir.

PORTAL ise MKVOD kullanıcılarının uygulama üzerinden video izlemek için oluşturdukları ve kendi isteklerine göre sıraladıkları playlist xml dosyalarıdır.

Yani ne uygulama içerisinde ne de portallarda video bulunmaz, siz izlemek istediğiniz videoyu bizzat yüklü olduğu kaynaktan youtube,vk,dailmation v.s. üzerinden izlersiniz.kısacası burada MKVOD uygulaması oynatıcı, portal xml ise videoları MKVOD uygulamasının oynatabileceği format haline getiren bir aracı rolü oynar.İzlemek istediğiniz video MKVOD üzerinden izlenebilir olmasına rağmen kaynağından silinmişse,cihazınızın playeri desteklemiyorsa,videonun kaynak sitesi videoyu şifrelemişse veya ülke,bölge kısıtlaması yapmışsa izleyemezsiniz.Yani bir videonun izlenememesinin bir çok etkeni var.

Birinci mesajdaki Portallar yukarıda da belirttiğim gibi sizin gibi MKVOD kullanıcılarının tamamen kendi insiyatifleriyle hazırlayıp bizlerle paylaştıkları güncelleyip,güncellememeleri tamamen portal hazırlayıcısının elinde olan playlistlerdir.BU portalları  kullanıp kullanmamak tamamen sizin bileceğiniz iş.yok arkadaş ben bu portalları beğenmedim zaten güncellenmiyor diyenler http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=10 ve http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=48 bu konularda anlatıldığı gibi kendi portallarını yapıp kullanabilirler.Böylelikle hiç kimseden birşey beklemeden izlemek istediğinizi kendiniz ekleyip MKVOD üzerinden rahatça izleyebilirsiniz.Hatta sizde ilk mesajdaki arkadaşlar gibi herkesle paylaşırsanız yaptığınız portalı,bizler de yaptıklarınızdan faydalanırız,hemde güncel bir portal nasıl olur sizden görmüş oluruz Smile

Yok ben ilk mesajımda bilip bilmeden sallamışım zor işlermiş,bunlarla uğraşamam diyorsan portallar içerisindeki Güclü Portalı kullan modül sistemiyle çalıştığı için en güncel portal odur.

EKLEME: Bu arada MKVOD kullandığınız sistem eski NETCAST tv ise LG bu tv lere desteğini çektiği için birçok link açılmayacaktır.

Bu arada bu mesajda yazdıklarım herşeyin özeti dikkatlice okumanızda fayda var http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...8#pid20568
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /*GuCLu , #sorgumurat , acemi iste , kamil , #mkvod , nunoglu

Hızlı Menü: