Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
o bölümdeki ilk 3 filmi denedim hem androidde hemde lg webos tv de sorunsuz oynattı.sizde ilk 3 filmi deneyin eğer oynatmazsa modemi açıp kapayın (restart).ilk 3 film oynatıp sizin açtığınız başka bir film açılmıyorsa o filmin linki silinmiştir özelden filmin adını yazın kontrol edeyim silinmişse kaldırayım linki.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , ferhatolgun
(21-04-2019, Saat: 20:09)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o bölümdeki ilk 3 filmi denedim hem androidde hemde lg webos tv de sorunsuz oynattı.sizde ilk 3 filmi deneyin eğer oynatmazsa modemi açıp kapayın (restart).ilk 3 film oynatıp sizin açtığınız başka bir film açılmıyorsa o filmin linki silinmiştir özelden filmin adını yazın kontrol edeyim silinmişse kaldırayım linki.

Zor bulunan Türk filmi kategorindeki filmlere tikladigim anda link alınamıyor yazıyor diğer uzantılar da problem yok şuan yine denedim aynısı netcast benim TV LG lm660s
Teşekkür Edenler:
Modemi yeniden başlattınızmı ? daha öncede yazdığım gibi bir sorun yok bende Netcast kullanan başka bir arkadaş kontrol etsin parserden olsa bende de çalışmazdı.
Teşekkür Edenler: ferhatolgun
Modemi resetlemedim diğer uzantılar oynuyor odn gibi teşekkürler başka bir arkadaş test ederse sikintinin sebebini bulabiliriz saygılar
Teşekkür Edenler:
Bu modem resetleme gerçekten işe yarıyor mu yoksa şehir efsanesi mı merak ediyorum
Teşekkür Edenler:
hocam modemin fişini bir çıkartıp taksan büyük ihtimalle çözülecek kimseyi bekleme boş yere.
Teşekkür Edenler: ferhatolgun
Bakalım yaptım dediginizi ve sonuç ilk 7 farklı filmi denedim değişen bir şey yok teşekkürler kolay gelsin iyi geceler
Teşekkür Edenler: /onur
tamamdır o zaman MKVOD usta baksın onda da netcast var.Benim müdahale edeceğim kısımda bir sıkıntı yok.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , ferhatolgun
Okifi portala çok sayıda yeni klipler eklenmiştir,iyi seyirler...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: ferhatolgun , /onur , /*GuCLu , acemi iste , izzethan , abbaas
teknik80 paylaştığın linklere dikkat et içeriğinde bolca telifli filmin olduğu siteleri hem bu sitenin hemde uygulamanın çalışmasını tehlikeye atacak şekilde site üzerinden paylaşma.özel mesaj olarak Güclü ustaya ilet.
Teşekkür Edenler: teknik80

Hızlı Menü: