Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Dizist modülü ve Onlineanimaizle modülleri düzeltildi. Onlineanimaizle modülündeki youpload ve sendvind embedleri mkvod a eklendiği zaman çalışır.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , acemi iste , muce , #sorgumurat , nilkuş , izzethan , abbaas
(18-05-2019, Saat: 17:13)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dizist modülü ve Onlineanimaizle modülleri düzeltildi. Onlineanimaizle modülündeki youpload ve sendvind embedleri mkvod a eklendiği zaman çalışır.

Harika olmuş, çok teşekkür ederim  Cool
Teşekkür Edenler:
Herkese günaydın.

Sorum şu:
Ben ayarlardan default çözünürlüğü 360 p olarak ayarladım. İzlemek istediğim dizide ise yalnızca 480, 720, 1080 seçenekleri var.
Bu durumda, mkvod hangi çözünürlüğü seçiyor?
Teşekkür Edenler:
(22-05-2019, Saat: 10:29)izzethan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese günaydın.

Sorum şu:
Ben ayarlardan default çözünürlüğü 360 p olarak ayarladım. İzlemek istediğim dizide ise yalnızca 480, 720, 1080 seçenekleri var.
Bu durumda, mkvod hangi çözünürlüğü seçiyor?

Var olan en yüksek çözünürlüğü seçer.
Teşekkür Edenler: acemi iste , #Okifioktay , #sorgumurat , izzethan
1 haftadır MKVOD Android ve NETCAST sürümlerinde Dizist içeriklerine ulaşılamıyor. Harfler çıkıyor ama içerik çıkmıyor.
Teşekkür Edenler:
(24-05-2019, Saat: 11:59)barisg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 haftadır MKVOD Android ve NETCAST sürümlerinde Dizist içeriklerine ulaşılamıyor. Harfler çıkıyor ama içerik çıkmıyor.

Düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , abbaas , teknik80 , #Okifioktay , acemi iste , izzethan
Merhaba,
Güçlü kafe portalında: Diziyo sitesi film izleme şeneği olan " Diziyohd"
kaynağından artık video izlenmiyor. Lütfen bu sorunu çözebilir misiniz.
Teşekkür Edenler:
şimdi diziyo yeni eklenenler 35. sıradaki chernobyl 1.sezon 3. bölüm türkce dublaj daki diziyo hd seçeneğini denedim hem android hemde webos da sıkıntısız oynattı.sizde verdiğim bu örneği deneyin eğer sizde açılmazsa önce modeminizi yeniden başlatın.yine açılmazsa webosmu yoksa netcastmı kullanıyorsunuz onu yazın.
böyle durumlarda hem televizyonunuzun modelini hemde örnek bir bölüm verinki bizde kontrol edelim.Böylelikle sorunun nedeni ve çözümü daha kolay bulunur.
edit: Denediğim 5-6 linkin hepsi açıldı.
Teşekkür Edenler:
Güçlü kafe portalında yer alan Diziyo sitesindeki "DİZİYOHD" kaynağı, Lg netcast yazılımlı tv den artık izlenmiyor. Lütfen bu konuya bir çözüm getirir misiniz.
Teşekkür Edenler:
Belirtmiş olduğunuz link fembed linki. Belki artık netcast playeri desteklemiyordur.

Örnek link tokenli
Kod:
https://fvs.io/redirector?token=eVNPYmpCZHpvejFnVU5QVllIUEJmV2pibTNXVmF4RU13SjlaKzZML3gxNHR0aFM3Um52Z0pzVXZYVTJNNHJnR0puUHh4RnRnR3NNUzZxTVZpc1JDTUkyVk1hWEtwSXAraFpYZkZsUUMxUUxoVWs1UkRGL29rNU1JWTFGNkxzZXMxeHRyandOSjVob3I4a09pUHNLSUZPWXgwcWtTOjdVVEtsclpZWW91R0RWcmhSVS9SWXc9PQ

Birde açmayan iki dizi bölümü söyleyin. Aynı linki başka netcast kullananlarda denesin.
Teşekkür Edenler: /onur

Hızlı Menü: