Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
(26-10-2021, Saat: 08:42)nyc06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-06-2019, Saat: 10:18)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-06-2019, Saat: 09:24)mau1054 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim xtream kodes üyeliğim var. MKİP TV min deneme süresi dolduğu için izleyemiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Üye oldum ama tv de üyelik bilgilerine ilgili bi bölüm yok. Bu yüzden bişeyler girip de uygulamayı aktif edemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Deneme sureniz bitmediyse mkiptv ayarlarda xtream bolumune bilgilerinizi girerek kullanabilirsiniz.
Deneme sureniz bittiyse bilgi almak icin mkiptv@gmail.com yazin lütfen.

Bende de deneme süreniz bitti diyor. 1 ay bile kullanmadım daha. mkiptv@gmail.com adresinize mac adresimi bıraktım ne zaman açılır acaba... (birde size destek amaçlı bağış yapmak istiyorum sitede biraz gezindim ama bağışla ilgili bir yazı göremedi kardeşlerim üstte bi bağış banneri yapmanızı öneririm. Dua ile)

Deneme sürümü,belli bir zamanla alakalı olmayıp,proğramı belirlenen sayıda açma kapama ile sınırlıdır.Mkiptv@gmail.com'a mesaj bıraktığınız için konu ile alakalı bilgilendirileceksiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur
(26-10-2021, Saat: 22:05)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-10-2021, Saat: 17:49)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Canlıdizihd güçlü portal bölüme tıklayınca hiç bir içerik gelmiyor bilginize.. Sadece yeni eklenenler kısmı var içerik boş..

İlgilenebilir misiniz? Teşekkürler...

Güçlü usta zaman bulduğunda ilgilenecektir.Portal yapan arkadaşlarımız tüm zamanlarını buraya ayıramamaktadır.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , humanist
Okifi müzik portal içerisinde,Türküler,Karışık Sanatcılar,Türkü Kervanı ve Oyun havaları bölümlerine yeni klipler eklenmiştir.
Keyifli seyirler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , abbaas , #sorgumurat
(26-10-2021, Saat: 23:14)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-10-2021, Saat: 22:05)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-10-2021, Saat: 17:49)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Canlıdizihd güçlü portal bölüme tıklayınca hiç bir içerik gelmiyor bilginize.. Sadece yeni eklenenler kısmı var içerik boş..

İlgilenebilir misiniz? Teşekkürler...

Güçlü usta zaman bulduğunda ilgilenecektir.Portal yapan arkadaşlarımız tüm zamanlarını buraya ayıramamaktadır.
Merhaba,
Merak ediyorum. Güçlü bey ne zaman teşrif ederler?
2 ayrı cihazım da mkvod var full versiyon. Maalesef kullanamıyorum.
Gece işten geldiğim de kolaylık olsun diye aldım. İndirme veya b.sayarda online izleme uğraşmayayım diye aldım. Eski warezciyim. bulurum indiririm atarım usb ye izlerim. Şimdi öyle yapıyorum mecburen!!
Önce ddizide parça eklenen linklerde sorun yaşadım. Bunu sorun olarak yazdım. Önce bakmadan linkler çalışıyor dendi. Sonra Linkleri biz eklemiyoruz dediniz. Peki dedim.
Şimdi diğer tarafa bakıyorum içerikler boş. Aynı sorunu 3. kez yazıyorum. Bana cevap yazarken de bunu göz önünde bulundurarak yazın lütfen!
Teşekkür Edenler:
Merhabalar şuan TV imkânı olmayan bir yerdeyim mkvod usta yada güçlü usta sadece birkaç ana kanali IPTV bölümlerinde güncelleyebilirlerse çok makbule gececek tesekkurler
Teşekkür Edenler:
(01-11-2021, Saat: 17:51)alparslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar şuan TV imkânı olmayan bir yerdeyim mkvod usta yada güçlü usta sadece birkaç ana kanali IPTV bölümlerinde güncelleyebilirlerse çok makbule gececek tesekkurler

androidmi tv denmi nereden bakıyosunuz bilmiyorum ama şimdi mkvod android ip tv bölümünden baktım MKVOD İPTV PORTAL da ulusal kanallardaki ana kanallar sorunsuz çalışıyor.yine güçlü ip tv bölümündeki ulusal kanallar (show.atv,v.s.) onlarda sorunsuz çalışıyor.
Teşekkür Edenler: abbaas , humanist , alparslan
paralımı oldu MKVOD??????????????
Teşekkür Edenler:
(02-11-2021, Saat: 03:31)dream73 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: paralımı oldu MKVOD??????????????

Evet paralı Full versiyon almanız lazım.

Ben emeğe saygı düşüncesi ile evimde 2 cihaza aldım. Pişman oldum!!! Problem var sorun yaşıyorum diye belirtiyorum. Onu biz yapmıyoruz eklemiyoruz diyorlar.
Diğer alternatif kısıma bakıyorsunuz içerikler boş. İçeriğin boş olduğunu yazıyorum 10 günde 3 defa yazdım sorun hala devam ediyor.
Gece işten gelince kolaylık olur diye almıştım. Eski sisteme döndüm mecburen indirip izliyorum. Portal sahibine özel mesaj attım. O dahi bu konuda çaresiz. Madem b.sayardan anlıyorsunuz indirip izleyin dedi. Ben aldığıma pişman oldum...
Teşekkür Edenler:
(02-11-2021, Saat: 13:52)Kwonmusti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-11-2021, Saat: 03:31)dream73 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: paralımı oldu MKVOD??????????????

Evet paralı Full versiyon almanız lazım.

Ben emeğe saygı düşüncesi ile evimde 2 cihaza aldım. Pişman oldum!!! Problem var sorun yaşıyorum diye belirtiyorum. Onu biz yapmıyoruz eklemiyoruz diyorlar.
Diğer alternatif kısıma bakıyorsunuz içerikler boş. İçeriğin boş olduğunu yazıyorum 10 günde 3 defa yazdım sorun hala devam ediyor.
Gece işten gelince kolaylık olur diye almıştım. Eski sisteme döndüm mecburen indirip izliyorum. Madem b.sayardan anlıyorsunuz indirip izleyin dedi. Ben aldığıma pişman oldum...

Kwonmusti

Alıntı:Öncelikle bilgi olarak vereyim uygulamanın sahibi ben değilim,yazılım v.s. ilede ilgim yok.Güclü Usta tıpkı benim gibi sizin gibi uygulama kullanıcısı,maaşlı çalışan değil ki müdahale edebilesin.portalını tıpkı diğer portal sahipleri gibi kendi rızasıyla bizle paylaşan birisi.portalını güncelleyip güncellememesi kendisinin bileceği iş.güclünün portalını kullanıp kullanmamak ise sizin bileceğiniz iş.MKVOD usta sırf bu yüzden kendi yaptığı MKVOD lokal portalı hazırlıyor onu kullanın eğer varsa modül isteğinizi MKVOD ustaya özelden yazın.

ben şahsen başkasının yaptığı portalı kullanmıyorum izlemek istediğimi kendim ekleyip izliyorum sizede aynısını öneririm.forumda kendi portalını hazırlamakla ilgili birçok konu var.madem bilgisayardan anlıyorsunuz kolaylıkla bunu yapabilirsiniz.hayırlı akşamlar.

dün yazdığım mesaj aynen bu bilgisayarına indirip izle diye birşey söylemedim,zaten neyi nereden izleyeceğinizden bana ne.özellikle Güclü Ustanın senin,benim gibi bir kullanıcı olduğunu belirttim ve MKVOD lokal portalı kullanmanı tavsiye ettim.çünkü o portalda ki modüller daha çok güncelleniyor.bu durumda daha az güncellenen Güclü Portalda ısrar etmenin manası ne?nasıl dün madem bilgisayardan anlıyorsunuz izlemek istediğiniz linki kendiniz ekleyip izleyin diye yazdığım mesaja cevap olarak ''yoğun çalışıyorum kısıtlı zamanım var'' uğraşamam dediyseniz aynısını Güclü Ustanın da deme hakkı var.Ayrıca ''Portal sahibine özel mesaj attım. O dahi bu konuda çaresiz.'' derken?ben sırf başkasına muhtaç olmamak için kendi portalimi yapıyorum zaten yani bir çaresizliğim yok çok şükür.sanırım Güclü Portalla benim nostalji portali karıştırdınız benim Guclu portalla bir ilgim yok.Nostalji Portal ile ilgili bir rican olursa güzel bir üslupla özel mesaj olarak iletirsen yardımcı olmaya çalışırım.
daha önce yüzlerce kez yazıldığı gibi MKVOD uygulamasının içerisindeki bütün portallar bu uygulamayı kullanan kullanıcılar tarafından yapılıyor. buyrun açıklama linki http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...8#pid20568 şimdi diyeceksinizki program yapımcısı MKVOD bu portallara müdahale edebilir mi? hayır portal içeriklerine portal sahibinin izni olmadan müdahale edemez en fazla uygulamadan portalı kaldırabilir,yani Güclü Portaldaki sorunları Güclü ustadan başkası çözemez anlaşılmıştır umarım bu kısım tam olarak.

Şimdi gelelim full sürüm işine öncelikle peşinen belirtim bağış işiyle herhangi bir ilişkim yok,olmadı,olmayacak.üç beş kuruş verip bana patronluk taslayacak kimsenin ağız kokusunu çekemem.

Bağış ana konu http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68
MKVOD android  ana konu http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid21294
MKVOD Netcast Webos  ana konu  http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...4#pid11414

hepsinde açık açık belirtilmiş 

Alıntı:MKVOD içerisindeki linklerin tamamı internette bulunabilen embed linklerdir.
MKVOD sunucularından herhangi bir yayın yapılmamaktadır.

MKVOD a destek olmak ve uygulamanın sürekliliğini sağlamak ve uygulamayı herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilmek için bağış yapabilirsiniz.
Yapacağınız bağış ile içerikte herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
Uygulamanın geliştirilmesine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Herhangi bir icerik satışı yapılmamaktadır.
Full sürüm  uygulamanın devamlı  çalışması içindir.

bağış yaparken bunları okumuş olmalısınız.iyi günler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , #Okifioktay , #sorgumurat , humanist
Merhaba,

Onur bey, Bu kadar şey yazmanıza gerek yoktu. Sizler burada bir client oluşturmuşsunuz. Ekip olarakta destek oluyorsunuz. bu kadar şey yazacağınıza keşke sorunu muhataplarına bildirseniz daha güzel olurdu.Smile
Basit olarak ifade edeyim. Bir cihaz alırsınız. Bu cihazı arıza yapınca satıcı size biz cihazın ürünlerini farklı noktalardan alıyoruz bunda bizim kabahatimiz yok gidin sorununuzu onlarla çözün demez.
Konu ile ilgilenecek bir yetkili aradım. Nickiniz'de "portal sahibi" ibaresi olduğu için size bir mesaj attım. Bu durum ağız kokusu çekmek değildir, tam aksine forumda bir user size yaşadığı sorun ile ilgili mesaj atıyorsa burada bir sorun var demektir. Sizin yapmanız gereken bir an önce o kişinin sorununun kaynağı ne ise muhatap kişi bunu bildirmeniz ve sorunun bir an önce çözülmesidir.

Gelelim bağış meselesine, Basit cüzi bir miktar konuşmaya bile değmez. (Bağış yapmadan da istediğim kadar pekâla kullanabilirdim.) Emeğe saygı emeğe saygı..

Ben mkvodu bir bütün olarak görüyorum. Önceden düzgün çalışan linkler çalışmıyorsa, alternatif kısımlar boş çıkıyorsa bunları ayrı ayrı kişilere yazmak zorunda bırakmamanız daha iyi olur. Gelen eleştiri ve sorunlarla ilgili mesajlar dikkate alınır ve problemler giderilirse daha mükemmel hale gelir değil mi?

Mkvod güzel bir client ilgisiz bırakmayın. Güzelleştirin çirkinleştirmeyin. Yapıcı olun user mesajlarını dikkate alın basite almayın küçümsemeyin. Bu şekilde hareket edip tarihin derin sayfalarına iz bırakmadan kaybolup giden çok forum çok peer to peer programı gördüm.

Kolay gelsin.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: