Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Güçlü usta tabletimden yabancı dizileri sadece diziyo dan izleyebiliyordum birkaç gündür o da gitti. İlgilenebilir misin?
Teşekkür Edenler:
Okifi müzik portal içerisindeki Türkü Kervanı-Karışık sanatcılar ve Türküler bölümlerine yeni klipler eklenmiştir.Keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , kamil , humanist , abbaas , /*GuCLu
(20-03-2022, Saat: 16:42)alparslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü usta tabletimden yabancı dizileri sadece diziyo dan izleyebiliyordum birkaç gündür o da gitti. İlgilenebilir misin?

Diziyo modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas
(18-02-2022, Saat: 16:33)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL, Film Bölümü, Filmizletv modülündeki hatalar giderildi. iyi seyirler.

Yeniden düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #Okifioktay , humanist , muce , #sorgumurat , abbaas
Güçlü hocam trt1 haricinde diğer kanallardaki dizileri açamıyorum. Ne yapmam lazım?
Teşekkür Edenler:
(09-04-2022, Saat: 00:51)Sihaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güçlü hocam trt1 haricinde diğer kanallardaki dizileri açamıyorum. Ne yapmam lazım?

Lg tv ise desteklemiyor olabilir, Lg hakkında bilgim yok.
Teşekkür Edenler:
GuCLu PortaL 6 Adet modül düzeltildi.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , abbaas , humanist , #Okifioktay , muce , #sorgumurat
GuCLu PortaL, Yerli Dizi bölümündeki Ddizi modülü düzeltildi.
Teşekkür Edenler: humanist , #mkvod , abbaas , /onur , #Okifioktay , muce
(01-05-2022, Saat: 00:13)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL, Yerli Dizi bölümündeki Ddizi modülü düzeltildi.

Tekrar düzeltildi.
Teşekkür Edenler: humanist , #mkvod , abbaas , /NeTeS , /onur , #Okifioktay
Merhaba dizi modülü iyi çalışmıyor diziyo bölümü özellikle
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: