Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
(09-05-2022, Saat: 22:34)Baky39 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba dizi modülü iyi çalışmıyor diziyo bölümü özellikle

Direk hatayı söyleseniz daha yardımcı olursunuz. Demek istediğiniz dizi.isimleri gelmiyor ise pc başına geçince düzelteyim.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #sorgumurat
(01-05-2022, Saat: 00:13)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL, Yerli Dizi bölümündeki Ddizi modülü düzeltildi.

Tekrar düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , muce
GuCLu PortaL;

Diziyo , Atv, Filmizletv modülleri düzeltildi.
Teşekkür Edenler: #mkvod , delmandede , #Okifioktay , abbaas , humanist , /onur , #sorgumurat
(21-05-2022, Saat: 19:52)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL;

Diziyo , Atv, Filmizletv  modülleri düzeltildi.
Merhaba acaba sizin modüldeki kanal 7 ve turkanime.tv ( yeni adresi (turkanime. co ) modulerini günceleye bilme şansınız var mı. Şimdiden teşekkürler
Teşekkür Edenler:
Okifi müzik portal içerisinde Karışık sanatçılar ve Oyun havaları bölümlerine yeni klipler eklenmiştir.
Keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , /NeTeS , #sorgumurat , abbaas
Anime Dizi :

GHOST

large.jpeg

Anime Konusu:

Bir köle olan ve daha sonra askeri akademinin en iyi öğrencisi haline gelen Teito Klein, elle kontrol edilen Zaiphon adlı bir güce sahiptir. Mezuniyet sınavının ilk yarısında başarılı olur ancak ertesi gün tesadüfen keşfettiği babasının katiline saldırınca Barsburg İmparatorluğu güçleri Teito’yu esir alır.

Ellerinden kurtulan ama artık kaçak bir suçlu olan Teito, bir grup papaz tarafından bulunup uzaktaki bir kilisenin revirine kaldırılır. 7. bölgede yer alan bu kilise, imparatorluk askerlerinin yetki alanının dışında kalan kutsal bir alandadır. Burada Yedi Hayalet (Seven Ghosts) efsanesini öğrenmesinin yanında Teito kendisi, kilise ve İmparatorluk hakkında daha birçok gizemi keşfeder: Yıkılan Raggs krallığı ve Tanrı’nın gizemli taşı Mikhael’in Gözü (The Eye of Mikhael) ile bağlantısı olması ihtimali, O’nu imparatorluğun her zamankinden de büyük bir hedefi haline getirmektedir.

Şansına sığındığı kilise, efsanedeki Yedi Hayalet’in koruması altındadır. Bu “hayaletler” tam olarak nedir? Teito geçmişini öğrenebilecek ve intikamını almayı başarabilecek midir?
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #Okifioktay , /NeTeS , humanist , abbaas , muce
Onur kardeşim bir şey mi oldu acaba 12 gündür bir hareket yok ortada ??bir ara nostalji yabancı filmler çoğaldı 8 bölüm eklense güzel olur.
Not:Şimdiden çok teşekkür ederim emeğe sonsuz saygı...
Teşekkür Edenler: humanist , #Okifioktay , /onur
yok Abbas dostum çok şükür bir sıkıntı yok,malum yaz ayları balkondan bahçeden eve girip televizyon ve bilgisayarın başına geçemiyoruz.okullar tatil olunca misafirlik işleride artıyor,doğal olarak bu hobimiz biraz arka planda kalıyor.zaten yaz aylarında bu işler hep durağanlaşır,normal tv kanalları bile yazın tatile giriyor Smile

uyarı için teşekkürler nostalji yabancı filmler ve birkaç başka bölüm için yeni bölümlere geçtim.

ayrıca unutmadan bu gün ne izlesem bölümüne film eklemesem de portala sürekli eklemeler oluyor.bu gün ne izleseme sadece güncel ve çok yorum alan ve beğenilen filmleri eklemeye çalışıyorum.yazın pek iyi film çıkmadığı için de doğal olarak filmler arasında epey zaman boşluğu oluşabiliyor.elimden geldiğince her gün 5-6 sitenin eklediği filmleri portala ekliyorum ve eklediğim linkleride lg webosların açabileceği linklerden fileru,fembed,rapidrame,odn seçiyorum (gerçi ne yaparsan yap belli bir süre sonra linklerin çoğu telif yüzünden siliniyor).yani bu gün ne izleseme film eklemesemde portalın diğer bölümlerine sürekli eklemeler oluyor.

yani kısacası sağlığımız müsade ettği sürece ve emektar bilgisayarım bozulmadıkça işimizin başındayız Smile saygılar iyi geceler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , abbaas , humanist , #Okifioktay
(22-06-2022, Saat: 00:32)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok Abbas dostum çok şükür bir sıkıntı yok,malum yaz ayları balkondan bahçeden eve girip televizyon ve bilgisayarın başına geçemiyoruz.okullar tatil olunca misafirlik işleride artıyor,doğal olarak bu hobimiz biraz arka planda kalıyor.zaten yaz aylarında bu işler hep durağanlaşır,normal tv kanalları bile yazın tatile giriyor Smile

uyarı için teşekkürler nostalji yabancı filmler ve birkaç başka bölüm için yeni bölümlere geçtim.

ayrıca unutmadan bu gün ne izlesem bölümüne film eklemesem de portala sürekli eklemeler oluyor.bu gün ne izleseme sadece güncel ve çok yorum alan ve beğenilen filmleri eklemeye çalışıyorum.yazın pek iyi film çıkmadığı için de doğal olarak filmler arasında epey zaman boşluğu oluşabiliyor.elimden geldiğince her gün 5-6 sitenin eklediği filmleri portala ekliyorum ve eklediğim linkleride lg webosların açabileceği linklerden fileru,fembed,rapidrame,odn seçiyorum (gerçi ne yaparsan yap belli bir süre sonra linklerin çoğu telif yüzünden siliniyor).yani bu gün ne izleseme film eklemesemde portalın diğer bölümlerine sürekli eklemeler oluyor.

yani kısacası sağlığımız müsade ettği sürece ve emektar bilgisayarım bozulmadıkça işimizin başındayız Smile saygılar iyi geceler.
Aman sağlık olsun gerisi önemli değil. Her şey için çok teşekkür ederim saygılarımla selamlıyorum
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #sorgumurat , humanist , #Okifioktay
lg webos larda güçlü portal film kısımı boş çıkıyor neden acaba
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: