Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
yabancı dizi kısmıda yok
Teşekkür Edenler:
Selam iyi akşamlar Fox tv dizilerini canlı dizi bittikden sonra seyredemiyorum bu sorun ne zaman giderilecek saygılarımla sevgi ve selamlarımla tekrar iyi akşamlar dilerim
Teşekkür Edenler:
(21-07-2022, Saat: 21:54)KARINCA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam iyi akşamlar Fox tv dizilerini canlı dizi bittikden sonra seyredemiyorum bu sorun ne zaman giderilecek saygılarımla sevgi ve selamlarımla tekrar iyi akşamlar dilerim
Aşağıdaki linkte belirtildiği gibi sorunu bildirin.
Hangi link ve bölümden bahsettiğiniz belli değil.
Ayrıca linklet bize ait degildir ve herhangi bir yayın yapılmamaktadır.
İlgili sitede nasıl ise o şekilde izlersiniz.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=435
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Selamlar filmlerdeki film korku +18 lokal modeldeki çoğu çalışmıyor zamanınız varsa bir bakar mısınız teşekkür ediyorum
Teşekkür Edenler:
GuCLu PortaL;

Yerli Dizi Bölümü; Foxtv Modülü Düzeltildi.

Yabancı Dizi Bölümü; Diziyo Modül Düzeltildi. Diziay modülü düzelti fakat video oynatma için biraz beklenmesi lazım.

Film Bölümü; Yerli Film, Yabancı Dublaj Fim, Yabancı Alt Yazılı Film, 4K Film modülleri düzeldi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , humanist , #Okifioktay , /onur , #sorgumurat , /NeTeS , kamil , abbaas , muce
30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.
Baş Komutan Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.
Teşekkür Edenler: humanist , #Okifioktay , /onur , dogan64 , abbaas , /NeTeS
(28-07-2022, Saat: 19:19)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL;

Yabancı Dizi Bölümü; Diziyo Modül Düzeltildi. Diziay modülü düzelti fakat video oynatma için biraz beklenmesi lazım.

Film Bölümü; Yerli Film, Yabancı Dublaj Fim, Yabancı Alt Yazılı Film, 4K Film modülleri düzeldi.

Bende estağfurullah iptv bolumun de hiçbir kanal acilmiyor  sorun bende mi acaba
Teşekkür Edenler:
Okifi müzik portal içerisine,
Türküler ve Türk sanat nüziği bölümlerine birbirinden güzel uzun parçalar eklenmiştir.
Keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , kamil , /onur , furkannn_23 , humanist , #sorgumurat , /NeTeS , abbaas
Okifi Müzik portal içerisinde;
Türkü Kervanı,
Türküler,
Türk Sanat Müziği ve,
Meyhane Havaları bölümlerine ortalama 1 er saatlik yeni klipler eklenmiştir.
Keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , kamil , humanist , /NeTeS , #mkvod , asil33 , #sorgumurat , abbaas , /*GuCLu
(14-09-2022, Saat: 23:41)furkannn_23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-07-2022, Saat: 19:19)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL;

Bende estağfurullah iptv bolumun de hiçbir kanal acilmiyor  sorun bende mi acaba

İPTV birinci seçeneğe yeni modül eklendi. Diğerleri kontrol edilecek siteleri uçmuş gibi görünüyor. Alternatif varsa eklenir yoksa diğer çalışmayan iptv modülleri kaldırılacak yakında.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: furkannn_23 , #Okifioktay

Hızlı Menü: