Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Duyurular buradan yapılacaktır.
Filmgo modül düzeltildi. Belgesel cafe bölümünde çalışmayan modüller kaldırıldı. Belgeselciyiz modülü düzeltildi. Int. Film Cafe bölümü kaldırıldı.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Okifi portala yeni klipler eklenmiştir.Keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , muce , #sorgumurat , #mkvod , /*GuCLu , Tubamurat , /NeTeS , acemi iste
(27-12-2018, Saat: 00:01)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okifi portala yeni klipler eklenmiştir.Keyifli seyirler.

Bizim guncelleme yapmamiz gerekiyormu yoksa sistem kendimi guncelliyor aceba.
Teşekkür Edenler: Tubamurat
(27-12-2018, Saat: 10:52)Burger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2018, Saat: 00:01)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okifi portala yeni klipler eklenmiştir.Keyifli seyirler.

Sizin herhangibir şey yapmanıza gerek yok.Portal sahipleri tarafından güncellenen konular,izleyicilere direkt yansır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , /NeTeS , acemi iste , Tubamurat
(27-12-2018, Saat: 17:43)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2018, Saat: 10:52)Burger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sizin herhangibir şey yapmanıza gerek yok.Portal sahipleri tarafından güncellenen konular,izleyicilere direkt yansır.

Tesekkur ederim
Teşekkür Edenler: Tubamurat , #Okifioktay
Nostalji Portal /Elit Filmler/3D Filmler güncellenmiş, çalışmayan linkler silinmiştir.Yanında Google Docs Yazan linkler sistem yüzünden çalışmayabilir (Google bu tür linklere kota uyguluyor,yani birgün çalışıp ertesi gün çalışmayabiliyor) malesef o konuda yapılacak birşey yok.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /NeTeS , acemi iste , /*GuCLu
(27-12-2018, Saat: 23:04)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nostalji Portal /Elit Filmler/3D Filmler güncellenmiş, çalışmayan linkler silinmiştir.Yanında Google Docs Yazan linkler sistem yüzünden çalışmayabilir (Google bu tür linklere kota uyguluyor,yani birgün çalışıp ertesi gün çalışmayabiliyor) malesef o konuda yapılacak birşey yok.

onur ustam , 3d filmlere. .................. ve ............  filmlerinin 3d versiyonlarını eklemeniz mümkün mü ?
Teşekkür Edenler:
(27-12-2018, Saat: 23:15)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2018, Saat: 23:04)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nostalji Portal /Elit Filmler/3D Filmler güncellenmiş, çalışmayan linkler silinmiştir.Yanında Google Docs Yazan linkler sistem yüzünden çalışmayabilir (Google bu tür linklere kota uyguluyor,yani birgün çalışıp ertesi gün çalışmayabiliyor) malesef o konuda yapılacak birşey yok.

onur ustam , 3d filmlere. .................. ve ............ filmlerinin 3d versiyonlarını eklemeniz mümkün mü ?

bahsettiğin filmlerin online yüklü olduğu bir site biliyorsan özel mesaj olarak bana gönderirisen eklemeye çalışırım .şahsen ben bu filmlerin olduğu bir site bulamadım.
Teşekkür Edenler: teknik80
(27-12-2018, Saat: 23:21)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2018, Saat: 23:15)teknik80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

onur ustam , 3d filmlere. .................. ve ............  filmlerinin 3d versiyonlarını eklemeniz mümkün mü ?

bahsettiğin filmlerin online yüklü olduğu bir site biliyorsan özel mesaj olarak bana gönderirisen eklemeye çalışırım .şahsen ben bu filmlerin olduğu bir site bulamadım.

malesef onur ustam bende aradım bulamadım teşekkürler hayırlı geceler
Teşekkür Edenler: /onur

Hızlı Menü: