Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Okifi müzik portala,tüm bölümlere yeni klipler eklenmiştir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , /*GuCLu , #sorgumurat , abbaas , Baki07 , abbuzer777 , muce , izzethan
Türküler ve karışık sanatcılar bölümlerine yeni klipler eklenmiştir,keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , muce , #sorgumurat , /*GuCLu
IPtv bölümü, canlitvlive modül 3 düzeltildi. Bicaps hatalar giderildi. Jetfilmizle modül düzeltildi. Bağlanfilmizle modülü baştan sona yeniden yapıldı.

Not: Bu aralar istek almıyorum.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: teknik80 , #sorgumurat , abbaas , /onur , ihsan1983
(29-01-2019, Saat: 12:17)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IPtv bölümü, canlitvlive modül 3 düzeltildi.  Bicaps hatalar giderildi. Jetfilmizle modül düzeltildi. Bağlanfilmizle modülü baştan sona yeniden yapıldı.

Not: Bu aralar istek almıyorum.

Ustam yılmaz tv de malum kanallar açık haberin olsun
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay
105502_640.jpg

BİR NOSTALJİ PORTAL KLASİĞİ ŞUBAT AYI BOYUNCA SİZLERLE Smile
Teşekkür Edenler: #mkvod , becool , #sorgumurat , /*GuCLu , Tokluca , Baki07 , /NeTeS , abbaas , ihsan1983
Yerli Dizi bölümündeki, Trt modülü baştan sona yenilendi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: Baki07 , /onur , ihsan1983
ustam Netcastenda IPTV ler yine gitti göstermiyor..
Teşekkür Edenler:
Android de açıyor ise, Netcast hakkında yardımcı olamayacağım.
Teşekkür Edenler:
Hayirli aksamlar cümleten mkvod uygulaması icin yardim istiyorum kullandim surem doldu bağış yapicam geri dönüş yok
Teşekkür Edenler:
(02-02-2019, Saat: 21:20)SnnBursa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli aksamlar cümleten mkvod uygulaması icin yardim istiyorum kullandim surem doldu bağış yapicam geri dönüş yok

Sizden istenen bilgileri maile iletirseniz bilgi alabilirsiniz.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: