Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.75/5 - 16 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
GuCLu PortaL sunucu değişikliği yapılıyor. İşlemler bitene kadar çalışmayacaktır. Bilginize.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Cevapla
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , /onur
(28-11-2021, Saat: 17:48)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GuCLu PortaL sunucu değişikliği yapılıyor. İşlemler bitene kadar çalışmayacaktır. Bilginize.

Sunucu geçişi tamamlanmıştır.
WWW
Cevapla
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /NeTeS , /onur , /*GuCLu
Anime Diziler :

Ahiru no Sora eklenmiştir.

large.jpeg

Anime Konusu:

Güçsüz ve bir o kadar da tutkulu olan Sora Kurumatani, annesinin ondan ilk lise turnuvasını kazanması isteğini yerine getirmek umuduyla Kuzuryuu Lisesi'ne girer. Ama "hayta öğrencilerin yuva yapmış olduğu" basketbol kulübü basketbol oynamak dışında her şeyi yapıyorlardır. Kulübün üyeleri ise güçlü zıplayışlar yapabilen ama potaya basket atamayan yetenekli bir pivot ve onun ikizi spora ilgisini çoktan kaybetmiş olan yetenekli bir oyun kurucu olan Chiaki. Adrenalin patlaması yaşanan yalnızca bir maçta Sora basketbola merak sarar ve basketbol için yanan gençlik ateşi yeniden alevlenir.
Cevapla
Teşekkür Edenler: humanist , /onur , #Okifioktay , #mkvod , /NeTeS
Anime Diziler :

Majin Tantei Nougami Neuro eklenmiştir.

large.jpeg

Anime Konusu:

Yako Katsuragi, genç yaşına rağmen birçok vakayı çözmüş, beğenilen bir lise dedektifidir. Aslında çözemeyeceği bir dava ya da adaletten kaçan herhangi bir suçlu yok gibi görünüyordur. Ancak dedektiflik bürosunun duvarları arasında, üretken suç çözme becerilerinin sırrı yatar: Vakalar aslında asistanı Neuro Nougami tarafından çözülüyordur. Ancak Neuro'yu sıradan bir adam olarak adlandırmak yanlış olur. Gerçekte, o, iblis dünyasındaki her gizemi çözmüş, nihai gizemi aramak için insan dünyasına gelen bir iblistir. Vekili Yako ile beraber, insanlar suç işlediklerinde ortaya çıkan negatif enerjiden ziyafet çeker. Bu yüzden, Yako'nun babasının ölümünün gizemini çözmesine yardım edeceğine söz verir. Ancak bunu yapmak için kendine çok fazla dikkat çekmekten kaçınması gerekir, bu yüzden Yako dedektif rolünü oynar. Majin Tantei Nougami Neuro, Neuro'nun açgözlü iştahını tatmin etmek ve Yako'nun babasının ölümünün arkasındaki gerçeği bulmak için, her davayı çözen bu beklenmedik ikiliyi anlatıyor.
Cevapla
Teşekkür Edenler: humanist , /onur , /NeTeS , #mkvod , abbaas , #Okifioktay , /Serkanice , kamil , muce
OKİFİ MÜZİK PORTAL'da Türküler,Karışık sanatcılar,Yabancı klipler,Alemciler bölümlerine yeni klipler eklenmiştir,keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Cevapla
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , /NeTeS , #sorgumurat , abbaas , furkannn_23
OKİFİ MÜZİK PORTAL içerisinde Şömineli şarkılar bölümüne 1 saat 04. dk.kendi el emeğim yeni doğa videosu ve eşsiz türküler eklenmiştir.Keyifli seyirler.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Cevapla
Teşekkür Edenler: /onur , muce , asil33 , #mkvod , /NeTeS , #sorgumurat , abbaas , furkannn_23
Anime Diziler :

Afro Samurai

Dikkat çocuklar için uygun değildir.

large.jpeg

Anime Konusu:

Alternatif bir gerçeklikte Japonya hali hazırda feodal bir yapıyla idare edilmektedir. Fazla gelişmiş bilim ve tekniğe karşın sosyal yaşam tarihin bu yarı yılında takılı kalmıştır. Samuraylar, ninjalar ve rahipler; robotlar, cyborglar ve nice uygunsuz yaratımla beraber Japon topraklarını kana bulamaktadır.

Bu eksantrik ve kırılmış gerçeklikte, Afro isminde minik bir çocuk babasının bir düelloda kaba bir biçimde katledilmesine tanık olur. Efsaneye göre babasının taşıdığı "1 Numara"lı kafa bandı insanlara tanrısal özellikler bahşetmektedir. Ancak, "1 Numara" ile kavga etme hakkı, hiyerarşik olarak, sadece "2 Numara"lı kafa bandının sahibine aittir. Afro babasının vefatı ile yeni "1 Numara"nın doğumuna şahitlik eder.

Bu andan itibaren sadece intikam için yaşayan Afro, kan, vahşet ve tahrip dolu bir hayatın ardından "2 Numara"lı kafa bandını ele geçirir. Ancak, her kafa bandı sahibine büyük bir lanet yüklemektedir; çünkü, "1 Numara"ya erişebilmenin yolu "2 Numara"yı öldürmekten geçmektedir. Afro, "1 Numara"ya giden yolunda kendi kafa bandına sahip olmak isteyen sayısız rakip ile karşılaşmak zorunda kalacaktır.

Afro'yu geride vazgeçtiği vahşetin de ötesinde bir imha beklemektedir.
Cevapla
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , abbaas , /*GuCLu
GuCLu PortaL, Yerli Dizi Bölümüne, KanalD eski diziler bölümü eklendi. iyi seyirler...
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Cevapla
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , /onur , abbaas , humanist , muce , #sorgumurat , /NeTeS
Anime Diziler :

Ginga e Kickoff!!


large.jpeg

Anime Konusu:

Takımı dağıtıldıktan sonra, altıncı sınıf öğrencisi olan Sho Ota, Momotaro Yok Edicileri takımını yeniden bir araya getirebilmek için yeni üyeler aramaya karar verir. Kendisinin bile iyi olmamasına rağmen, futbolu tüm kalbiyle sevmektedir. Tek dileği, profosyonel futbolcu olma hayalini gerçekleştirmektir.
Cevapla
Teşekkür Edenler: /NeTeS , /onur , abbaas , #mkvod , #Okifioktay , muce
Anime Diziler : (anime film)

Bakemono no Ko (türkçe dublaj)

large.jpeg

Anime Konusu:

Dünyada birçok canavarın yaşadığı sokakları kıpır kıpır olan Hayvan Cenneti Bölgesi'nin Suribachi şehrinde canavar sayısı yüz binin üstünde.

Bir gün onlara uzun süredir önderlik eden canavar bilgesi emekli olup tanrı olarak geri doğacağını bildirdi."Neyin tanrısı olurum bilinmez,ancak olursam yeni bir lider seçilecek, o yüzden herkes hazırlansın" diye buyurdu. Güç ve itibar, varis olmak için gereken koşullardan. Durum böyle olunca ilk akla gelen Iouzen denilen canavar. Sakin, kendinden emin ve bir o kadar cesur. Çok sayıda öğrencisi olan güçlü biri olması yanında Ichirouhiko ve Jiroumaru denilen ikilinin de babası. Ancak, onun haricinde varisliğe uygun bir canavar daha vardı. İsmine Kumatetsu demişti. Bu arada bu adam biraz sorunlu bir tip. Vahşi, gururlu, kendini beğenmiş ve başa çıkılamaz derecede bencil olduğundan bir tane bile öğrencisi yok. Durum böyle olunca oğlu olmasına da imkân yoktu
Cevapla
Teşekkür Edenler: abbaas , #Okifioktay , /onur , muce , #mkvod , /NeTeS , /*GuCLu


Hızlı Menü: