Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD Kodi Api
Windows
Start – type %APPDATA%\kodi\userdata – press <Enter>
Windows 10 App Store version
Kodi Krypton installed from the Win 10 App Store puts user data in…
[c:]\Users\[user]\AppData\Local\Packages\XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p\LocalCache\Roaming\Kodi\userdata\
Teşekkür Edenler:
ustam sıkıntıyı buldum. Pcde kodi yüklü değildi, kodiyi yükledim ve dosya gözüktü. Demek ki pcde kodi yüklü olmalı.
Teşekkür Edenler:
Ve sonuç başarılı usta. Televizyonum Lg 42 LM 660s Netcast 2012 model. Bir iki link denedim çalışmadı. Sonra mkvodda tvmin çalıştırdığı linklere baktım ve ok.ru çalıştırıyor. kodide OK.RU link gönderdim ve filmi açtı. Demem o ki tvniz hangi embed linki çalıştırıyorsa kodiden o linki gönderin. Şimdi bu linkleri favori listesinden nasıl sileriz usta?
Teşekkür Edenler:
(05-03-2019, Saat: 15:18)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ve sonuç başarılı usta. Televizyonum Lg 42 LM 660s  Netcast 2012 model. Bir iki link denedim çalışmadı. Sonra mkvodda tvmin çalıştırdığı linklere baktım ve ok.ru çalıştırıyor. kodide OK.RU link gönderdim ve filmi açtı. Demem o ki tvniz hangi embed linki çalıştırıyorsa kodiden o linki gönderin. Şimdi bu linkleri favori listesinden nasıl sileriz usta?

P - channel down tusuna basin silinecektir.
Teşekkür Edenler: akro72
Ustam merhaba bahsettiğniiz dosyayı

C:\Users\habib\AppData\Roaming\Kodi\userdata klasorune atıyorum ancak kanal açmaya çalıştığımda kodi de kanal da açılmıyor firefox ta açılmıyor ...
Teşekkür Edenler:
(05-03-2019, Saat: 14:46)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustam sıkıntıyı buldum. Pcde kodi yüklü değildi, kodiyi yükledim ve dosya gözüktü. Demek ki pcde kodi yüklü olmalı.

Evet pc de yüklü olmalı tabiiki.
Bu işlem pc içinde zaten.
Teşekkür Edenler:
(05-03-2019, Saat: 16:04)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merhaba bahsettiğniiz dosyayı  

C:\Users\habib\AppData\Roaming\Kodi\userdata  klasorune atıyorum ancak kanal açmaya çalıştığımda kodi de kanal da açılmıyor firefox ta açılmıyor ...

Sorunu çözdüm , C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe   kısmını düzelttim benimkinde x86 yazan kısmı sildim düzeldi daha doğrusu firefox un çalıştırma adresini direk ekledim bende düzeldi.

Ustam şöyle bir şey var mkvod dan favoriyi silemiyorum. Ne yaptıysam olmadı

normal de TV Page Down yapıyorum siliniyor diyor ama silinmiyor  malesef, 

Birde diyelim favori 1 e link ekledim başka bir link daha favori bire eklemek istiyorum şöyle hata alıyorum

"undefined Link Favori - 1 e eklendi...!"  Bu konuda yardımcı olur musunuz neden böyle oluyor.
Teşekkür Edenler:
(05-03-2019, Saat: 16:29)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2019, Saat: 16:04)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merhaba bahsettiğniiz dosyayı  

C:\Users\habib\AppData\Roaming\Kodi\userdata  klasorune atıyorum ancak kanal açmaya çalıştığımda kodi de kanal da açılmıyor firefox ta açılmıyor ...

Sorunu çözdüm , C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe   kısmını düzelttim benimkinde x86 yazan kısmı sildim düzeldi daha doğrusu firefox un çalıştırma adresini direk ekledim bende düzeldi.

Birde diyelim favori 1 e link ekledim başka bir link daha favori bire eklemek istiyorum şöyle hata alıyorum

"undefined Link Favori - 1 e eklendi...!"  Bu konuda yardımcı olur musunuz neden böyle oluyor.

api yi güncelledim.
Boş gelen linkler için kontrol ekledim.

Mkvod9 tarafına da kontrol ekledim (v9.5.4)
Teşekkür Edenler: habib723 , #sorgumurat
(05-03-2019, Saat: 23:05)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-03-2019, Saat: 16:29)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

api yi güncelledim.
Boş gelen linkler için kontrol ekledim.

Mkvod9 tarafına da kontrol ekledim (v9.5.4)
Ustam cevabınız için teşekkür ederim. Merakımdan soruyorum acaba ilerisi için mkvodun içine kodiyi çalıştırabilecek ya da uygulamalarını çalıştırabilecek bir projeniz var mı. Yani misal kodi de çalışan bir uygulamayı mkvodda alt bileşen olarak çalıştırma gibi projeniz var mı.
Tekrardan cevabınız için teşekkürler...
Teşekkür Edenler:
Kodi farkli bir yapıdır. Bizimkiler gibi amator işi degil.

Tvlere gelistiricilerin bu tur yapiyi ekle izni yok.
Ancak tv ureticisi bu tür ekleme yapabilir.
Teşekkür Edenler: habib723 , #Okifioktay , /onur , #sorgumurat , akro72

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 441 515,692 08-12-2022, Saat: 00:06
Son Yorum: onur
  Vidmoly linklerini LG MKVOD uygulamasından izlemek onur 1 3,980 15-05-2022, Saat: 22:55
Son Yorum: onur
  MKVOD XML Creator mkvod 14 44,465 02-04-2021, Saat: 17:26
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD XML Cretor ile portal hazırlama mkvod 30 63,491 27-05-2019, Saat: 15:21
Son Yorum: habib723
  MKVOD duyurular mkvod 93 145,707 16-10-2017, Saat: 19:18
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: