Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(05-06-2019, Saat: 23:33)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod ustam şöyle bir şey yaşıyorum mkiptv 4 te.... Örneğin bir iptv ye girdiğimde, xml(xtream satırlı) dosyası sunucu bilgileri hatalı olduğunda bu versiyonda bir önceki sayfaya dönmüyor geri ya da ok tuşuna bastığımda direk ana sayfaya atıyor... Bir önceki sürümde böyle değildi bilginiz olsun ustam

Bu surumde bir onceki sayfa ana sayfadir.
Yani uygulama dogru yonlendirme yapmaktadir.
Teşekkür Edenler: habib723
Ustam tekrardan emeğinize sağlık.. Cevabınız için teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:
(06-06-2019, Saat: 07:11)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam tekrardan emeğinize sağlık..  Cevabınız için teşekkür ederim

Ben teşekkür ederim.
Karsilastiginiz hatalari ve istekleri bildirirseniz mümkün olan ekleme ve duzeltmeler yapilacaktir.
Gözümüzden kaçan hatalar olabiliyor. Kullanildikca ve hatalar giderildikce uygulama daha stabil hale gelecektir.
Teşekkür Edenler: habib723 , yakamoz01
(06-06-2019, Saat: 09:21)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2019, Saat: 07:11)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam tekrardan emeğinize sağlık..  Cevabınız için teşekkür ederim

Ben teşekkür ederim.
Karsilastiginiz hatalari ve istekleri bildirirseniz mümkün olan ekleme ve duzeltmeler yapilacaktir.
Gözümüzden  kaçan hatalar olabiliyor. Kullanildikca ve hatalar giderildikce uygulama daha stabil hale gelecektir.
Ustam aslında bu bahsettiğim durum için anasayfaya yönlendiriyor ya anasayfadan tekrar ilgili xtream xml dosyasına ulaşmak uzun sürmesin diye söylemiştim... Bir önceki sürümde böyle değildi hatalı olduğu mesajı geldiğinde dahi geri tuşuyla bir önceki sayfaya gönderiyordu ve ben başka xtream xml dosyasına rahatça ulaşıyordum... Bende onlarca klasör ve binlerce iptv satırı ekli olduğu için bu şekilde derdimi anlatmak istedim.... Bilmiyorum başkalarının fikri ne olur ancak sadece bu bahsettiğim durum için bir önceki kodlama bu 4. Versiyonuna eklenilirse kanımca daha iyi olur düşüncesindeyim... Böyle de olursa yine de bu çok güzel uygulamayı kullanırız gerçekten şuanda LG tv de gördüğüm en güzel uygulama(iptv uygulaması)... Allah razı olsun sizlerden böyle bir uygulamayı bizlere sunduğunuz için....
Teşekkür Edenler: #mkvod
(06-06-2019, Saat: 10:17)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben teşekkür ederim.
Gözümüzden  kaçan hatalar olabiliyor. Kullanildikca ve hatalar giderildikce uygulama daha stabil hale gelecektir.
Ustam aslında bu bahsettiğim durum için anasayfaya yönlendiriyor ya anasayfadan tekrar ilgili xtream xml dosyasına ulaşmak uzun sürmesin diye söylemiştim... Bir önceki sürümde böyle değildi hatalı olduğu mesajı geldiğinde dahi geri tuşuyla bir önceki sayfaya gönderiyordu ve ben başka xtream xml dosyasına rahatça ulaşıyordum... Bende onlarca klasör ve binlerce iptv satırı ekli olduğu için bu şekilde derdimi anlatmak istedim.... Bilmiyorum başkalarının fikri ne olur ancak sadece bu bahsettiğim durum için bir önceki kodlama bu 4. Versiyonuna eklenilirse kanımca daha iyi olur düşüncesindeyim... Böyle de olursa yine de bu çok güzel uygulamayı kullanırız gerçekten şuanda LG tv de gördüğüm en güzel uygulama(iptv uygulaması)... Allah razı olsun sizlerden böyle bir uygulamayı bizlere sunduğunuz için....
Normal xtream e gore ayarlamistim.
Xml listeler icin duzenleme yaparim .
Teşekkür Edenler: habib723 , yakamoz01
(06-06-2019, Saat: 10:56)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2019, Saat: 10:17)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben teşekkür ederim.
Normal xtream e gore ayarlamistim.
Xml listeler icin duzenleme yaparim .

Allah razı olsun sizlerden...
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay

Ben teşekkür ederim.
Gözümüzden kaçan hatalar olabiliyor. Kullanildikca ve hatalar giderildikce uygulama daha stabil hale gelecektir.

Gördüğüm Kadarıyla ;
XML Listeler Bölümüne Girdiğimizde Oluşturulmuş Kategorilerden Birine Girdiniz Diyelim Back Tuşuna Basınca veya Geri Butonunu Tıkladığımızda En Başa Geliyor.
Teşekkür Edenler: #mkvod , habib723
(07-06-2019, Saat: 00:23)KartalSPOR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ben teşekkür ederim.

Gördüğüm Kadarıyla ;
XML Listeler Bölümüne Girdiğimizde Oluşturulmuş Kategorilerden Birine Girdiniz Diyelim Back Tuşuna Basınca veya Geri Butonunu Tıkladığımızda En Başa Geliyor.

Evet ustam xml liste kısımlarına girdiğimizde..  Xml anasayfa ve 2. Alt kategoriye kadar geri tuşuna bastığımızda ana ekrana atıyor ve de xtream xml dosyası kaçıncı kategori de olsa bile bilgileri de hatalı çıkınca da ana ekrana atıyor... Ancak xml dosyalarında 3. Alt kategori ve sonrasında geri tuşuna bastığımızda normal şekilde bir önceki kısma gelebiliyor..
Teşekkür Edenler:
Daha once yazmistim bu sorun degil o sekilde ayarlamistim.
Duzenleme yapacagim lutfen bekleyin.
Baska sorunlar varsa bildirin lütfen.
Duzenleme yapinca bilgi vereceğim.
Teşekkür Edenler: acemi iste , habib723 , #Okifioktay
Ustam merakımdan soruyorum acaba mkvod ve mkiptv uygulamaları birleştirme gibi bir ihtimali olabiliyor mu yoksa ikisi apayrı şeyler mi
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,945 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: