Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(08-06-2019, Saat: 14:10)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merakımdan soruyorum acaba mkvod ve mkiptv uygulamaları birleştirme gibi bir ihtimali olabiliyor mu yoksa ikisi apayrı şeyler mi

Mkvod ve mkiptv uygulamalari farkli uygulamalardir.
Birlestirme ihtimali yoktur.
Teşekkür Edenler: acemi iste , #Okifioktay
İyi günler. Netcast 3.5 ve altı için güncelleme ne durumda usta, Ufukta bir şeyler var mı?
Teşekkür Edenler:
Emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Video oynarken ileri geri oynatma bir önceki versiyonda daha iyiydi. Tabi bu benim düşüncem. Saygılarımla.
Teşekkür Edenler: #mkvod
(09-06-2019, Saat: 12:37)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler. Netcast 3.5 ve altı için güncelleme ne durumda usta, Ufukta bir şeyler var mı?

Bendede guncelleme gelmemis henuz. Eski surumu silip yenisini kurdum.
Yenisini kurduktan sonra 2. Ekranda iken bir defa kirmizi tusa basmak gerekiyor.
Teşekkür Edenler: Tokluca , #Okifioktay
Bana da güncelleme gelmiyordu.Silip yeniden yükleyince oldu.Hatta sonra kırmızı tuşa basınca 4.0.8 versiyonuna yükseltti.Teşekkürler @MK_vod_iptv
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
MKIPTV 4.0.81 sürümüne yükseltilmiştir.

-Xtream xml listelemedeki hatalar giderilmiştir.
-Uygulama reload fonksiyonu düzeltilmiştir.
-Xtream data hatası düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: /onur , akro72 , #Okifioktay , Tokluca , habib723
(09-06-2019, Saat: 15:28)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.0.81 sürümüne yükseltilmiştir.

-Xtream xml listelemedeki hatalar giderilmiştir.
-Uygulama reload fonksiyonu düzeltilmiştir.
-Xtream data hatası düzeltilmiştir.

Teşekkürler usta. Güncelleme alamayanlar mkiptv'yi tv'den kaldırıp tekrar kursunlar olur.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
İlk olarak emeginize saglik. MKİPTV-4 güncelledikten sonra çalma listeleri bulunamiyor, nasil çözebilirim bunu? Tsk ederim
Teşekkür Edenler:
(10-06-2019, Saat: 01:34)kadirari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk olarak emeginize saglik. MKİPTV-4 güncelledikten sonra çalma listeleri bulunamiyor, nasil çözebilirim bunu? Tsk ederim

Baglanti degistirmis olabilirsiniz. Her iki mac adresiniz icinde dosya yukleme yapmalisiniz.
Aktif mac adresinizi ilk ekranda bilgi bolumunde gorebilirsiniz .
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , kadirari
Usta XML Listeler bölümünde bana göre bir hata alıyorum.
Örnek verecek olursam;
XML Listeler > Türk ve Yabancı İptv > 1.Türk iptv 2.Yabancı iptv... (Buraya kadar geliyorum kanalların içinde gezmiyorum.) diye sıralama yapıyorum sonra geri tuşuna bastığımda direk ana sayfaya atıyor. Galiba düzeltmeyi iptv kanallarda gezinirken geri gelmeyi düzeltmişsiniz.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,733 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: