Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Ustam merhaba, bir şey danışmak istiyorum. Mkiptv online kısmında bildiğiniz üzere 10 tane iptv linki eklenilebiliyor. Eğer sizler için de uygunsa bu sayı (15 - 20 ye) artırılabilir mi acaba.
Teşekkürler şimdiden.
:) Seni gidi seni... :)
Teşekkür Edenler:
(28-04-2023, Saat: 14:37)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merhaba, bir şey danışmak istiyorum. Mkiptv online kısmında bildiğiniz üzere 10 tane iptv linki eklenilebiliyor. Eğer sizler için de uygunsa bu sayı (15 - 20 ye) artırılabilir mi acaba.
Teşekkürler şimdiden.
Xml olarak sınırsız ekleyebilirsiniz
Teşekkür Edenler:
(28-04-2023, Saat: 15:36)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-04-2023, Saat: 14:37)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam merhaba, bir şey danışmak istiyorum. Mkiptv online kısmında bildiğiniz üzere 10 tane iptv linki eklenilebiliyor. Eğer sizler için de uygunsa bu sayı (15 - 20 ye) artırılabilir mi acaba.
Teşekkürler şimdiden.
Xml olarak sınırsız ekleyebilirsiniz

Ustam öncelikle cevabınız teşekkür ederim. xml olarak biraz uğraştırıyor bizi ancak online de direk sadece adresi yazmamız  yeterli olduğundan daha rahat olacak düşüncesiyle böyle bir şey düşündüm. Bende xml dosyaları dropbox üzerinden daha evvel sürekli pc üzerinden yapmak zorunda olduğum için uzuyordu. Lakin sizin online sitenize telefon ile de direk linkimizi yazıp rahatlıkla eklememizden ötürü kolaylık oluyordu. 

Eğer yapabilseniz de yapmasanızda emeğinize gönlünüze sağlık dilemek istiyorum. Çok yararlı bir uygulamayı bizlere sunduğunuz için.
:) Seni gidi seni... :)
Teşekkür Edenler:
Online listelere direk atabiliyoruz ama ana menüdeki 3 tane xtream bölümüne direk upload etme şansı var mı acaba?
Teşekkür Edenler:
(30-04-2023, Saat: 12:53)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Online listelere direk atabiliyoruz ama ana menüdeki 3 tane xtream bölümüne direk upload etme şansı var mı acaba?

İleride eklenebilir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Mkiptv’de altyazilarin hicbiri acilmiyor cozumu var midir?
Teşekkür Edenler:
http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?t...3#pid22693 altyazılar için bu uygulamayı kullanın.ilk mesajda anlatım mevcut.kolay gelsin.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , humanist
5.0.66 - 21.07.2023
-WebOS 3+ tvler için altyazı gösterimi için Player 2 eklendi.
Altyazı açma kapatma player ekranında yapılmamaktadır.
Linkleriniz listelenirken MAVİ tuşa basarak altyazı aç/kapat yapabilirsiniz.

-Added Player 2 for subtitle display for webOS 3+ TVs.
Turning subtitles on and off is not done on the player screen.
You can turn subtitles on/off by pressing the BLUE button while your links are listed.

Not: Bazı WebOS tvler de çalışmayabilir. Ayrıca Player 2 de hata alıyorsanız WebOS için Player 1 ile devam edin lütfen.
Note that:Some WebOS TVs may not work as well. Also, if you are getting an error in Player 2, please continue with Player 1 for WebOS.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , Tekind@r , /onur , humanist , #Okifioktay
Şu an LG uh869 modelinde test ediyorum.Gördügüm kadariya her filim için gecerli degil. Tr dublaj olmasına rağmen yapanci alt yazı çıkıyor .Tr ve yabancı altyazı seçme özelliği eklenmeli çalışmalarınız için Teşekkürler
Teşekkür Edenler: #mkvod
(22-07-2023, Saat: 13:42)Tekind@r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an LG uh869 modelinde test ediyorum.Gordugum kadariya her filim  için gecerlidegil tr duplaj olmasına rağmen yapanci alt yazı çıkıyor .Teşekkürler
Linkteki default altyazı dili hangisi ise o görünür.
İleride çözebilirsem görünecek altyazı için dil seçeneği eklemeye çalışırım.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist , Tekind@r , /onur , #sorgumurat , /NeTeS , komikaze

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,821 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: