Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Bugün itibariyle MKIPTV 5 yayınlanmıştır.

MKIPTV web Sayfası

Emeği geçenlere teşekkürler. Eline sağlık usta ya. Cok daha temiz şık sağlam görünüyor. İzleme esnasinda alttaki bar çok iyi olmuş. İlk bakış. ne varsa hepsini cok begendim. Eline sağlık.
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , #Okifioktay , erdem17
Eline sağlık ustam
Teşekkür Edenler: #mkvod
MAC kaydı kalkmamışmıydı? Bir gün içinde 'deneme süreniz sona ermiştir' diyor.
Teşekkür Edenler:
(04-06-2019, Saat: 21:36)UZO Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MAC kaydı kalkmamışmıydı? Bir gün içinde 'deneme süreniz sona ermiştir' diyor.

Daha once mkiptv kulkandiginiz icin kisa surede bitmis.
Teşekkür Edenler: UZO , #Okifioktay , habib723
Elinize gönlünüze sağlık harika ötesi bir uygulama olmuş süper gerçekten görsellerde ayrıca harika
Teşekkür Edenler: #mkvod , akro72
Emeğinize sağlık usta. Tvim 2012 model netcast güncelleme bana gelmedi. Kırmızı tuşa da basıp yenilediğimde bile güncelleme olmuyor. Lg Smart Worlda baktığımda mkiptvyi belki orada güncelleştirebilirim diye oraya da gelmemiş. Ne yapmalıyım?
Teşekkür Edenler:
(05-06-2019, Saat: 19:37)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık usta. Tvim 2012 model netcast güncelleme bana gelmedi. Kırmızı tuşa da basıp yenilediğimde bile güncelleme olmuyor. Lg Smart Worlda baktığımda mkiptvyi belki orada güncelleştirebilirim diye oraya da gelmemiş. Ne yapmalıyım?

- NetCast (2.0 ~ 4.5)

- webOS (1.0 ~ 4.5)

- SimpleSmart

Yukaridaki platformlar icin yayinlanacaktir.

Su an icin
BROADBAND DTV 3, BROADBAND DTV 4, NETCAST 4.0, NETCAST 4.5, SIMPLE SMART, webOS, webOSTV 2.0, webOSTV 3.0, webOSTV 3.5, webOSTV 4.0, webOSTV 4.5
Tvler icin guncelleme gelmis gorunuyor.
Biraz daha bekleyelim. Benim henuz kontrol etme sansim olmadi.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL
Usta teşekkürler benim netcast sürümüm 3.5 görünüyor.
Teşekkür Edenler:
Mkvod ustam şöyle bir şey yaşıyorum mkiptv 4 te.... Örneğin bir iptv ye girdiğimde, xml(xtream satırlı) dosyası sunucu bilgileri hatalı olduğunda bu versiyonda bir önceki sayfaya dönmüyor geri ya da ok tuşuna bastığımda direk ana sayfaya atıyor... Bir önceki sürümde böyle değildi bilginiz olsun ustam
Teşekkür Edenler: #mkvod

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,775 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: