Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
hangi linkler açılmıyor?televizyonunuzun işletim sistemi webos mu Netcast mı? açıklayıcı mesaj yazmamışsınız o yüzden genel olarak bu konuyu okuyun http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057
Teşekkür Edenler: acemi iste
merhaba iyi gunler bende mkvod full surum var tvboxta kullaniyorum ama guncelledigim halde dizi ve film linkleri acilmiyor bir bilgisi olan varmi acaba
Teşekkür Edenler:
(01-04-2021, Saat: 13:48)Serdar19777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba iyi gunler bende mkvod full surum var tvboxta kullaniyorum ama guncelledigim halde dizi ve film linkleri acilmiyor bir bilgisi olan varmi acaba

merhaba

full sürüm olması linklerin işleyişi ile ilgili değildir. full sürüm olasun olmasın uygulamada bulunan linkler aynıdır ve link ile ilgili bağlı olduğu sunucuda sorun varsa bu herkes için genel bir sorun olmaktadır. kişisel olarak DNS ayarlarınızı kontrol ediniz. ayrıca hangi bölüm hangi link örmeği ile gelirseniz ona göre daha net bir sorun karşımıza çıkmış olacak ve yardıcı olmak kolaylaşacaktır.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , #OKAN PORTAL
Youtubede arama yapmıyor. Sürekli yükleniyor diye dönüyor.
Teşekkür Edenler:
(02-04-2021, Saat: 17:13)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Youtubede arama yapmıyor. Sürekli yükleniyor diye dönüyor.

Çalışmaktadır.
Ne arıyorsunuz?
Teşekkür Edenler:
mesala megane 4 yazıyorum, dönüp duruyor. Bir kaç gün önce buluyordu.
Teşekkür Edenler: /onur
Allah Allah Smile
Teşekkür Edenler: /onur
asil33 dostum mercedesten aşşağısını bulmuyor MKVOD uygulaması Smile şaka bir yana şimdi denedim megane 4 diye androidde buldu gece webosda da denerim.
Teşekkür Edenler: abbaas
(02-04-2021, Saat: 23:22)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: asil33 dostum mercedesten aşşağısını bulmuyor MKVOD uygulaması Smile şaka bir yana şimdi denedim megane 4 diye androidde buldu gece webosda da denerim.

Espri için teşekkür ederim. Ama benim ki netcast
Teşekkür Edenler: abbaas
Az sonra denerim benimki de nescast
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,291 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 9,034 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,074 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon